Artiklid ja uudised

Suvi on hea aeg remondiks

Suvi on hea aeg remonditöödeks ja kodu värskendamiseks. Tähelepanuta ei tohiks jätta ka kodu garderoobilahendusi, et oleks sügise ja talve riided hea kappi mahutada ja anda kodule uus nägu. Garderoobid on kodu sisekujundusest väga suur osa, see annab ruumile iseloomu ja hubasust ning võimaluse kõik vajalik ära paigutada. Peites silme eest uste taha ära kõik riided ja asjad muutub ruum kohe korrastatumaks ja kodusemaks.
Hubasust annavad erinevad soojad materjalitoonid ja puidust detailid. Peegeluksed ja heledad toonid teevad alati ruumi avaramaks ja valgemaks. Liugleval Uksel on mitmeid garderoobi lahendusi mille vahel valida. Kohapeal koos projektijuhiga saab kõik valikud üle vaadata ja arutada ning meie juurest lahkub inimene juba kindla teadmisega milline tuleb tema magamistoa garderoob, esiku garderoob ja kontorituba või lastetuba.

LIUGUKSED
Liuguksed on pikka aega olnud kõige populaarsem lahendus garderoobiavade katmisel. Liuguksed on hea ja nutikas lahenedus, mis hoiab palju ruumi kokku, kuna uksed liiguvad üksteise taha. Liugustel on sisekujunduses võimalik palju kaasa aidata. Peegeluksed teevad tihti väikse ruumi avaramaks, klaas ruumilisemaks ja valgusküllasemaks, puidutoonid ja soojad matid melamiini toonid lisavad hubasust.


HÕLMIKUKSED
Hõlmikuksed ehk voldikuksed koosnevad kahest omavahel keskelt hingedega ühendatud ukseplaadist, mis avamisel paari kaupa kokku volditakse. Tegemist on väga nutika lahendusega sobides nii kitsamate kui laiemate kappide korral. Antud lahendus võimaldab korraga pääseda kogu kapi sisule ligi.KÄÄNDUKSED
Käänduksed ehk hingedel uksed on praktiline ja aegumatu sisekujunduselement kapiavadele. Käänduksi saab disainida kokku liugustega või hõlmikustega. Liugleva Ukse projektijuhid aitavad kliendile luua 3D visuaali, et kliendil oleks võimalik näha täpset lahendust enne tellimuse esitamist.
Kui oleme koos kliendiga välja valinud uste tüübi vastavalt soovile ja garderoobi avale saame hakata planeerima kapi sisu, et see oleks funktsionaalne ja võimalikult palju mahutav. Garderoobi sisu peab olema praktiline ja just kliendi vajadustest lähtuv. Enne salongi külastust võiks klient võtta ava umbkaudsed mõõdud (laius, kõrgus, sügavus) ja teha avast ühe pildi nii on meil hea kaasa mõelda ja kaasa aidata lahenduse valikul.

Oma garderoobisoovid saab saata meile meilile või külasta meie salonge
Tallinas ja Tartus. Tere tulemast koju, kus on igale asjale oma koht!


KONTAKTID
TALLINNAS
Pärnu mnt. 110, Tallinn
Tel: +372 6465101
info@liuglevuks.ee
E-R 9:00 – 18:00 | L 10:00 – 15:00
Rästa 18, Tallinn, 13417
Tel/fax: +372 6726610
salong@liuglevuks.ee
TARTUS
Fortuuna 1, Tartu, 50603
Tel/fax: +372 7334066
tartu@liuglevuks.ee

Sisestatud: 23.07.2023

Liuglev Uks

Tel:
646 5101
Aadress:
Pärnu mnt 110, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki