Artiklid ja uudised

Kodukontori sisustamine Radisega

Kodukontori sisustamisel oleks hea arvestada järgmiste teguritega:

1. Valige funktsionaalne laud, mis sobib teie ruumi- ja töövajadustega, võttes arvesse ka selliseid tegureid nagu hoiustamine sahtlite näol ja tööväline kasutusvõimalus.
2. Eelistage mugavust ja ergonoomikat, valides kirjutuslaua ja tooli, mis soodustavad õiget kehahoiakut ja pakuvad reguleeritavaid funktsioone.
3. Arvestage oma kodukontori üldist stiili ja esteetikat, et kodukontori mööbel sulanduks sisekujundusega.
4. Investeeri kvaliteetsesse, vastupidavasse mööblisse, mis talub aja jooksul regulaarset kasutamist ja oleks soovi korral lihtsasti lahti ja kokku pannes kohta vahetatav.
5. Määrake oma kodukontori sisustuse eelarve, et leida tasakaal taskukohasuse ja kvaliteedi vahel, võttes samal ajal arvesse pikaajalist väärtust.


Ja siit meie soovitus- kodukontori võimalusega Pagoda. Just see õige! Piisava ruumiga mitmel eri tasapinnal ja unikaalse disainiga, on Pagoda kroonijuveeliks igas toas.

Pehmelt sulguvad täisavanevad peidetud sahtlisiinid avavad kolm mahukat sahtlit, mille laius on 66 cm, sügavus 32,5 cm, kõrgus 10,5 cm. Keskmise sahtli peal on ka töötasapind, mida saab kodukontori väljatõmmatava töölauana kasutada – kõrgus 78 cm. Välja tõstetavat töötasapinda saab soovi korral ka arvutialusena kasutada väljapool riiulit – näiteks diivanil istudes jne.


Valmistatud Koskisen 13 mm valgest vastupidavast kõrgsurvelaminaadiga (HPL) vineerist ning 16mm tammespooniga õlivahatatud vineerist.

Riiuliga PAGODA saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas, Pärnu mnt 110.

Sisestatud: 23.10.2023

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kevadpuhastus koos Radisega

Kevadpuhastus koos Radisega

Kevad on ideaalne aeg suurpuhastuseks ja oma eluruumi värskendamiseks. Nüüd kui päike paistab üha rohkem on isegi natuke tolmu selle ereda valguse käes silma riivav. Kevadpuhastuse üks sageli tähelepanuta jäetud aspekt on oma vineermööbli eest hoolitsemine. Vineermööbel on trendikas, vastupidav ja eelarvesõbralik, kuid oma pikaealisuse tagamiseks vajab ka korralikku hooldust. Siin pakumegi välja ideid, kuidas sel kevadel oma vineermööblit puhastada ja selle eest hoolitseda. Nii et käärime käised üles ja asume tööle!

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

Tänavuse aasta messikalender on alanud! Alustame sooja vastuvõtu osaliseks saanud 2024. aasta Stockholmi mööblimessiga, mis tähistas sellel korral eelkõige kogukonna vaimule juhindumist, kuid ka skaleerumisvõimekusele nii disainis kui tootmises. Lisaks kõigele olid esindatud kaasaegsed tipptasemel installatsioonid. 6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see ongi kokkuvõttes juhtiv Skandinaavia sisustussündmus! Radis Furniture esitles oma uusimaid tooteid – uut ustega GRID riiulit, kodukontori lahendust CRANE'i ja lisaks teisi Eesti disaini uuenduslikke lahendusi. Radise stendi askoht C11:16.

Aasta 2024 - kõik soovivad hingata värskust!

Aasta 2024 - kõik soovivad hingata värskust!

Uus aasta toob jõuliselt disaini beeži ja elevendiluuvalget tooni, kuid seda koos tugeva kontrastiga. Siit edasi on ka lihtne arvata, miks Radis Furniture pakub CRANE riiulit nüüd ka valgete metalljalgadega.

2024. aasta toob rohkelt kontrasti, kokkukuuluvust loodusega ja jätkusuutliku mõtlemise praktikaid ning selgelt tuntavat karakterit. Need mõtted kajastuvad enim selle aasta tegemistes. Loodus tähendab palju ökoloogilisi materjale, looduslikke värvigammasid, väliskeskkonna sissetoomist taimede näol ja jätkusuutlikuse tsementeerimist kõige laiemal viisil sisekujunduses. Rohelus pole enam lihtsalt trend - see on elustiil! Öko-teadlikkus astub üha kesksemasse disainipositsiooni, üha enam suurendatakse looduse ligipääsu siseruumi, isegi kardinad on justkui takistus, mis tuleks eemaldada ja saata ajaloo prügikasti, et lasta sisse naturaalne valgus.

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Pilkupüüdev GRID on nüüd kasvanud palju suuremaks. Endiselt kasutatav nii ruumijagajana või raamaturiiulina hubasuse lisamiseks, vinüülplaatide või kõigi vajalike dokumentide hoidmiseks seda nii kodus kui kontoris. Saadaval nüüdsest neljas suuruses - kuni 8×8 riiulivalemiga ja lisaks veel ka eritli praktiline versioon ustega. GRID on valmistatud keskkonnasõbralikust Koskisen HPL lamineeritud vineerist, tammespooniga vineerist või Forescolorist (orgaaniline läbivärvitud puitkiudplaat). Riiulil on sokkel, et sobituda erinevate põrandaliistudega. GRID on disainitud Raul Abneri poolt.

vaata kõiki