Artiklid ja uudised

Kevadpuhastus koos Radisega

Kevad on ideaalne aeg suurpuhastuseks ja oma eluruumi värskendamiseks. Nüüd kui päike paistab üha rohkem on isegi natuke tolmu selle ereda valguse käes silma riivav. Kevadpuhastuse üks sageli tähelepanuta jäetud aspekt on oma vineermööbli eest hoolitsemine. Vineermööbel on trendikas, vastupidav ja eelarvesõbralik, kuid oma pikaealisuse tagamiseks vajab ka korralikku hooldust. Siin pakumegi välja ideid, kuidas sel kevadel oma vineermööblit puhastada ja selle eest hoolitseda. Nii et käärime käised üles ja asume tööle!

1. Võtame tolmu:
Alustuseks pühkige oma vineermööblilt tolm pehme mikrokiudlapi või tolmuharjaga. Tolmu ei tohiks lasta vineerpindadele koguneda, seega on regulaarne tolmuvõtmine värvimuutuste vältimiseks ja viimistluse säilitamiseks hädavajalik.

2. Puhastame:
Tavapäraseks puhastamiseks kasutage leiget veelahust, mis on segatud väikese koguse õrna seebi või puidupuhastusvahendiga. Vältige abrasiivseid puhastusvahendeid või kangeid kemikaale, mis võivad vineeri viimistlust kahjustada. Niisutage lappi puhastuslahusega ja pühkige pinda õrnalt.

3. Eemaldama plekid:
Kui märkate vineermööblil plekke, segage söögisoodat veega ja saate pasta, mida kanda plekilisele kohale. Laske sellel mõni minut seista, seejärel eemaldage see õrnalt pehme harja või lapiga. Pühkige kõik jäägid niiske lapiga ära. Olge seda tehes eriliselt õrn!

4. Poleerime:
Värvi taastamiseks ja vineeri viimistluse kaitsmiseks oleks hea mööblit poleerida kvaliteetse puidupoleerimisvahendi või vahaga, mis on spetsiaalselt ette nähtud just vineerpindade jaoks. Kandke vahend peale tootja juhiseid järgides ja poleerige pinda pehme lapiga, et saada sametiselt kaunis viimistlus.

5. Kahjude vältimine:
Vältige kuumade esemete asetamist otse vineerpindadele, kuna kuumus võib kahjustada viimistlust või põhjustada värvimuutust. Kasutage kindlasti kuumade roogade või jookide all kuumaaluseid või lauamatte. Võite meid selle eest hiljem tänada ;)

Radise uute klappvoodite omanikel on kodu korrashoid veelgi lihtsam!

Radis Furniture tootevalikusse on lisandunud kaks puhta kodu armastajate lemmikut - uut klappvoodit; Horisontaalne GRID riiulitega ja Vertikaalne PIX riiuli ja lauaga. Organiseeerimine, koristamine ja ruumi maklsimaalne kasutamine on siin kindlad märksõnad korraarmastajatele.

Tutvu horisontaalse kappvoodiga GRID Allikas: radis.ee

Tutvu horisontaalse kappvoodiga GRID Allikas: radis.ee

Tutvu vertikaalse kappvoodiga PIX Allikas: radis.ee

Tutvu vertikaalse kappvoodiga PIX Allikas: radis.eeSisestatud: 19.04.2024

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

Tänavuse aasta messikalender on alanud! Alustame sooja vastuvõtu osaliseks saanud 2024. aasta Stockholmi mööblimessiga, mis tähistas sellel korral eelkõige kogukonna vaimule juhindumist, kuid ka skaleerumisvõimekusele nii disainis kui tootmises. Lisaks kõigele olid esindatud kaasaegsed tipptasemel installatsioonid. 6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see ongi kokkuvõttes juhtiv Skandinaavia sisustussündmus! Radis Furniture esitles oma uusimaid tooteid – uut ustega GRID riiulit, kodukontori lahendust CRANE'i ja lisaks teisi Eesti disaini uuenduslikke lahendusi. Radise stendi askoht C11:16.

Aasta 2024 - kõik soovivad hingata värskust!

Aasta 2024 - kõik soovivad hingata värskust!

Uus aasta toob jõuliselt disaini beeži ja elevendiluuvalget tooni, kuid seda koos tugeva kontrastiga. Siit edasi on ka lihtne arvata, miks Radis Furniture pakub CRANE riiulit nüüd ka valgete metalljalgadega.

2024. aasta toob rohkelt kontrasti, kokkukuuluvust loodusega ja jätkusuutliku mõtlemise praktikaid ning selgelt tuntavat karakterit. Need mõtted kajastuvad enim selle aasta tegemistes. Loodus tähendab palju ökoloogilisi materjale, looduslikke värvigammasid, väliskeskkonna sissetoomist taimede näol ja jätkusuutlikuse tsementeerimist kõige laiemal viisil sisekujunduses. Rohelus pole enam lihtsalt trend - see on elustiil! Öko-teadlikkus astub üha kesksemasse disainipositsiooni, üha enam suurendatakse looduse ligipääsu siseruumi, isegi kardinad on justkui takistus, mis tuleks eemaldada ja saata ajaloo prügikasti, et lasta sisse naturaalne valgus.

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Pilkupüüdev GRID on nüüd kasvanud palju suuremaks. Endiselt kasutatav nii ruumijagajana või raamaturiiulina hubasuse lisamiseks, vinüülplaatide või kõigi vajalike dokumentide hoidmiseks seda nii kodus kui kontoris. Saadaval nüüdsest neljas suuruses - kuni 8×8 riiulivalemiga ja lisaks veel ka eritli praktiline versioon ustega. GRID on valmistatud keskkonnasõbralikust Koskisen HPL lamineeritud vineerist, tammespooniga vineerist või Forescolorist (orgaaniline läbivärvitud puitkiudplaat). Riiulil on sokkel, et sobituda erinevate põrandaliistudega. GRID on disainitud Raul Abneri poolt.

vaata kõiki