Artiklid ja uudised

INCOGNITO - kodumaine disainiklassik laieneb

KODUMAISE DISAINIKLASSIKU STAATUS

INCOGNITO mööblisari on kuue tegevusaasta jooksul jõudnud kodumaise disainiklassiku staatusesse. Fakt, mis on suur au. Disainmööblisari, mida iseloomustab metalne rõngasnupp, kompromissitu kvaliteet, disainer Jan Graps, isikupärane ja atraktiivne välimus, on olnud paljudele kohalikele mööblitootjatele ja –loojatele teejuhiks. INCOGNITO meeldib paljudele ja teda on kopeeritud.


INCOGNITO tuntus ja tunnustus on kogunenud tänu ühele mööbliseeriale. Aeg on aga edasi läinud. Edasi on liikunud ka INCOGNITO ja täna pole INCOGNITO pelgalt „see üks“ mööblisari!


FOOKUSES ERINEVAD DISAINMÖÖBLI-LAHENDUSEDUued moodsad kodud vajavad personaalset lähenemist, nagu me seda inimestena kõik. Meie vajadused on erinevad. Seepärast oleme järjest rohkem tulnud vastu eraklientide ja sisearhitektide soovidele disainida ning valmistada INCOGNITO kvaliteedi, käekirja ja tundemeelega disainmööblit, mis vastab just nende vajadustele. Täna disainib ja teostab INCOGNITO väga mitmekülgseid tellimusi. Siia kuuluvad high end disainköögid, üksikesemed erinevateks kasutusotstarveteks ja paljud muud disainmööbli-lahendused. INCOGNITO garanteerib tipptasemel kvaliteedi, paigalduse, jooniste ja lahenduste loome.


HEA TUNDEGA KODU – SEE ON OLULINE!

Oma kodu sisustamine ilusate ja samas praktiliste esemetega peab olema meie kõigi südameasi. Meie kodud vajavad hea proportsiooniga maitsekalt ja ökonoomselt kujundatud mugavat ning

kaasaegset mööblit. Hästi disainitud ja kvaliteetselt teostatud esemeid, mis ei ole ainult väliselt korrektsed, vaid millel on ka praktiline väärtus. Ennekõike aga just tunne, mis nende esemete taga on.


INCOGNITO märksõnad täna on kodumaine, puitu väärtustav, modernne ja lakooniline kodusisustus, mõeldud kõigile, kelle jaoks on oluline hea tundega kodu. Säärane kodu on võimalikult naturaalne, lihtne, orgaaniline ja läbimõeldud.
Mõistagi, väheke edevust kulub sageli marjaks ära, aga ei midagi eputamiseks!Lugupidamisega Disainis,
Sinu INCOGNITO
Kirjuta: tellimus@hearuum.ee
Helista: 52 65 433
Vaata: www.incognitofurniture.com

Sisestatud: 15.05.2008