Artiklid ja uudised

AJATU JA VASTUPIDAV TIIKPUUST MÖÖBEL.

Alates veebruarist on ka Eestis saadaval tiikpuust (Tectona grandis) mööbel, seda sisustussalongis Olivièr.
Tiikpuu on Indoneesia kasvandustes kasvatatav väärispuit, mis oma omadustelt on äärmiselt vastupidav. Puu ise kasvab 40 meetri kõrguseks ja on ühtlaselt kuldpruun shokolaadipruunide või mustade joontega. Tekstuur on jäme ja ebaühtlane, puit on katsudes õline. Õline pind annabki antud puidust valmistatud toodetele erakordse vastupidavuse, mille tõttu on tiikpuu eelkõige tuntud laevtekkide valmistamise matrejalina.
Sisustussalongis Olivier pakutava tiigipuust mööbli hulgast leiab meelepäraseid esemeid esikusse, söögituppa, elutuppa ja kabinetti. Mööbel on peitsitud - vahatatud ja on saadaval 6-s eri värvitoonis- valge, antiikvalge, helepruun, tumepruun, kirss ja must. Olivièris pakutavad tooted valmistatakse käsitööna Indoneesias, kuid on disainitud Taanis. Seepärast sobivad nad oma olemuselt hästi põhjamaalaste hingelaadiga ja toovad väärikust meie kodudesse. Need on mööbliesemed, mis kestavad põlvest põlve ja ei ole hetkemoeks olevad esemed. Paljud tooted (nt. söögitoalaud) on saadaval erinevate mõõtudega. Tänu oma omadustele on tiigipuust mööbel ka kergesti hooldatav. Igapäevaseks hoolduseks on vaja kasutada vaid niisket lappi.
Et saada kogu pakutust parimat ülevaadet, tasub külastada salongi Olivièr Tallinnas Pärnu mnt 139c või nende kodulehte www.olivier.ee

Sisestatud: 22.02.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki