Artiklid ja uudised

Uus teenus salongilt Olivièr.

Lisaks kvaliteetsele mööblile ja sisustuseakessuaaridele pakub salong Olivièr oma klientidele sisekujundusalast nõu oma eriala spetsialistidelt. Kui olete valiku ees, kuidas sisustada oma kodu, millised stiilid sobivad kokku jne. siis on teile abiks meie sisekujundaja. Leppides eelnevalt kokku, on sisekujundajaga võimalik kohtuda salongis kohapeal:
Inge Peetris, tel: 6 509 430, 50 57 099, info@olivier.ee
Kuid samuti võib edastada hinnapäringu oma kodu kujundamiseks e-maili teel. Hinnapäringu võib esitada nii sisekujunduse täisprojektile kui ka projekti erinevatele etappidele (nt. valgustuseplaan, sisustuse valik). Hinnapäringu ankeedi leiate meie kodulehelt. Peale hinnapäringu saamist võtame Teiega ühendust paari päeva jooksul.
Head sisustamist!

Sisestatud: 23.05.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Duo Disain jagab sisustuse trendisuundi 2018. aastaks

Duo Disain jagab sisustuse trendisuundi 2018. aastaks

Oluline on meeles pidada, et trendid liiguvad aeglaselt ja tähtis ei ole see, mis hetkel in ja out, vaid need trendisuunad, mis hakkavad vaikselt tõusma või kaduma. Ja nagu kõikide trendidega, siis ei ole need kindlad reeglid, vaid tähelepanekud. Kui meeldib konkreetne ese, millest ei suuda lahti lasta, siis jäta see endale alles. Samas kui tekib tunne, et see konkreetne ilme on väsinud või ära tüüdanud ning samas ei ole kindel, mida edasi teha, siis Duo Disain jagab mõningad ideed, millele mõelda.

vaata kõiki