Artiklid ja uudised

Uuem ja värskem INCOGNITO!

Incognito mööblisari täieneb pidevalt ja kohandub vastavalt ajastu märksõnadele - mänguline ja elev. Oleme uuendanud spooni- ning värvivalikut ja välja tulnud mitmete värskete mööbliesemetega. Nüüdsest pakume ümaraid laudu, kompaktseid garderoobilahendusi ning pehmeid toole. Senistele spoonidele on lisandunud klassikaline tamm ning moodsad dekoratiivspoonid mulatt ja vaarikas. Värvidele lisanduvad särav mangokollane ja sügav reaktiivmust. Incognito uute arengusuundadega saate tutvuda meie kodulehel

(www.incognitofurniture.com)


INCOGNITO. Hea tundega kodu
www.incognitofurniture.com

Sisestatud: 08.08.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki