Artiklid ja uudised

Vana kapp trendikalt idamaiseks.

Vanu mööblitükke ei tasuks kohe prügimäele saata, vaid proovida neid sobitada oma interjööri stiiliga, värvides need üle. Kui endal ideid vajaka, tasub hoolsalt silmad lahti hoida ja miks mitte kopeerida ajakirjadest, mööblikauplustest.

Kuidas saada vanast kapist iludus?

Kapi põhitoon on Symphony kataloogist idamaine punane N419. Shablooni saab kopeerida raamatust/tapeedimustrist jm. ja välja lõigata projektorikilest ziletiga. Kujundi värvisime puhta kulla värvi Tikkurila värviga Miranol kuld. Kuldseks võib võõbata ka kapi allääre ja liistud.

Tupsuta shablooni vähese värviga, et kujund tuleks korrektne ja värv ei valguks laiali. Tupsutamiseks saad lihtsalt töövahendi, kui paned tükikese pesukäsnast filmirulli tühja karpi.


Andmed:
AS TIKKURILA
Aadress: Liimi 5, Tallinn 10621
Telefon: 650 1100
info.ee@tikkurila.com
www.vivacolor.ee

Sisestatud: 09.09.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki