Artiklid ja uudised

Blanco valamu on iga köögi süda

Oleme köögis veedetud ajast umbes 60% valamu juures. Seal teeme me toiduvalmistamisel kõik eeltööd. Selleks ongi väga tähtis valida kööki mugav valamu. Firma EERO pakub Saksa firma Blanco köögivalamuid ja segisteid.
Blanco valamuid saame valida erinevates suurustes, värvitoonides ja materjalidest. Väga soositud valamumaterjal on Sellest materjalist valamute puhul on võimalik valida 10 erineva värvitooni vahel.


See materjal paistab silma oma hea kraapekindlusega, on kuumakindel ning hügieeniline ja mis perenaisele kõige meeldivam – väga lihtsalt puhastatav. Blanco valikus on Silgranit valamuid nii väiksele kui ka suuremale köögile.

Samuti valmistab Blanco veel ka keraamilisi ja muidugi ka suurt valikut roostevabast terasest köögivalamuid.Blanco valamute puhul on väga tähtsaks omaduseks funktsionaalsus. See tähendab, et toiduvalmistamise käigus on võimalik kõik operatsioonid alates kartuli pesemisest, koorimisest, lõikumiset, loputamisest kuni potti või ahjuplaadile asetamiseni teha valamu töötsoonis. Lõigates lõikelaual juurvilja või salatit saame me nad lõikelaualt otse nõrutuskaussi panna ja veega loputada. Tõstes nõrutuskausi teise valamukaussi on neid lihtne lasta nõrguda ja samas on ruumi suuremas valamus muid toimetusi teha.Liikuv lõikelaud ja nõrutusalus on head abilised ka toidu serveerimisel. Lõikelauaga on võimalik ka kinni katta valamu osa. Valamule juurde saame valida meile sobiva segisti. Segistit on võimalik valida valamule sobivas värvitoonis.
Väga tähtsaks osutub paljudes köökides probleem, kuidas avada akent, kui segisti jääb aknale ette. Siin on Blancol lahendus, pakume kergesti eemaldatavaid ja tööpinda vajutatavaid erinevaid segisteid.


Paljud inimesed soovivad paigaldada joogiveele filtreid ning siis peavad nad panema selleks eraldi joogiveekraani valamu pinnale.
Blanco pakkub uudse tootena segistit FONTAS, mida saab kasutada nii tarbevee avamiseks, kui ka läbi filtreeritud vee avamiseks. Samuti on võimalik valida segisti, millel on juures liides pesumasina kraani avamiseks ning sulgemiseks.Tänapäeva kõõgis on väga tähtsal kohal prügi sorteerimine. On võimalik valida iga Blanco valamu alla sobiv prügisüsteem. Nii on võimalik juba köögis kogu prügi panna eraldi.
Sisestatud: 03.03.2010

Eero

Tel:
672 0120
Aadress:
Pärnu mnt. 160 F, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.