Artiklid ja uudised

Vaipade uued võimalused

Meil on rõõm teile tutvustada Eesti turu uustulnukat Austriast – vaipade valmistajat TISCA Textil GmbH & Co. KG.

Vabrikus valmivad käsitsi kootud vaibad, mis on tehtud naturaalsetest materjalidest: vill, linane, puuvill, sisal. Nende vaipade eeliseks on see, et neid saab kasutada mõlemalt poolt, s.t. neil polegi pahemat poolt. Selle tulemusena muutub vaiba eluiga kahekordseks.
Enamus mudelitest saab tellida oma mõõtude järgi. Maksimaalseks vaipade laiuseks on 6 meetrit.

Villavaipu, vastupidiselt siidist vaipadele, on väga lihtne hooldada. Neid võib puhastada tolmuimejaga ning kasutada spetsiaalseid vaibapuhastusvahendeid. Villal on väga head tuleohutusnäitajad.
Tiska vaibad teeb väärtuslikuks nende värvigamma. Tänu eredatele, elurõõmsatele kollektsioonidele võib neid kasutada lastetoa disainimisel. Kõik värvained, mida vaipade värvimiseks kasutatakse koosnevad naturaalsetest komponentidest, mis ei tekita allergiat.

Toodangu hulgas on väga populaarsed vaibad sisalist, mida võib kasutada koduses kabinetis. Mugavat ratastel tugitooli pole soovitav hoida puidust põrandal, villavaip võib kiiresti kaotada oma algse väljanägemise, kuid sisalist vaibad on selliseks puhuks ideaalsed. Kui teil aga on klassikaline interjöör , võib sellise vaiba tellida koos kandiga. Sel moel on teie interjöör stiilne ja samas ka praktiline.
2009 aastal sai firma iF product design award verandadel kasutatavate vaibakollektsioonide eest. See sünteetiline materjal, mida kasutatakse nende vaipade valmistamisel, on ilmastikukindel ega pleegi päikese käes.
Loodame väga, et leiate Tiska vaipade seast oma lemmiku!

Moonavoor Sisustus OÜ

Sisestatud: 27.08.2010

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki