Artiklid ja uudised

Prestigious Textiles uued kollektsioonid!

Moonavoor Seinakattestuudio kutsub teid tutvuma Prestigious Textiles uute kollektsioonidega!

Jet Set tapeet - Kollektsiooni loomisel võeti aluseks innovaatiline disain, mis sobib hästi kokku traditsioonilise lastetoa värvikaardiga. Samas on kollektsioonis ka kaasaegseid grafiti ja tsitruseliste värve, mille toonid on lapse silmadele mõnusad vaadata.

Kollektsioon leiab kindlasti oma koha kõige väikesemate pereliikmete südametes!
In the Picture - See kollektsioon õigustab täiel määral oma nimetust – „pildis“.
Kuus põhidisaini: Rokokoo stiilis raamidest, mis on kaetud valgustpeegeldava fooliumiga kuni vöötkoodi ja retro-geomeetria stiilis triipudeni. Kataloogi on ka lisatud ühevärviline tapeet, mis sobivad suurepäraselt kokku väljapakutud piltidega, rõhutades nende piltide peent joont.

View - See eklektiline kollektsioon on täis kaasahaaravaid, õrnhajutatud toonides, kujustusi. Kümme disaini kätkevad endas igapäevaelu stseene, maalilisi puid, optilisi illusioone, triipe. Antud kollektsioon ei piirdu ainult värvide vaheldusrikkusega. Kollektsioonis on kasutatud täiesti erinevaid materjale: foolium, helmed ning erinevad trükitehnikad.Icon - Seinad - see on lõuend, mille maalimise on kunstnik äsja lõpetanud!
Maaliline ja julge kollektsioon koosneb sügavatest värvitoonidest, mis on läbitud armastusega kunsti vastu: maal, kirjandus ja skulptuur.

Komplektis pakutakse ka erinevaid ühevärvilisi sügava reljeefiga tapeedivariante, millega toonitatakse dominantse tapeedi värvisügavust ning faktuuri.Sisestatud: 08.11.2012

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki