Artiklid ja uudised

Soliidsus, stiil ja täiuslikkus: kollektsioon Urban salongis Moonavoor

Tutvustame Teile Moonavoor Seinakattestuudio valiku värsket ja kordumatut täiendust – inglise firma Prestigious Textiles eksklusiivse kataloogi Urban kollektsiooni.

Firma ja kollektsiooni nimetused räägivad juba iseenda eest. Teadlik urbanistlik minimalism mustrites peidab endas nüansside rohkust: läikivad elemendid, sameti imitatsioon, pärlmuttervärv, kolmemõõtmelised mustrid, vinüül jne. Ranged värvid, kuid julged lahendused. Urban tapeedid sobivad suurepäraselt neile, kes on harjunud väljendama oma individuaalsust kõige novaatorlikemate vahenditega, ei mingit liigset hiilgust – ainult rafineeritud stiil ja laitmatu maitse, mis ütlevad palju rohkem, kui näilik luksuslikus.


25 tegevusaasta jooksul võitis Inglise ettevõte Prestigious Textiles ostjate armastuse ja tunnustuse paljudes riikides. Tähelepanelikkus üksikasjades, kõrged kvaliteedinõuded tõstavad ettevõtte tooted maailmaturul esile. Lisaks seinakatetele toodab Prestigious Textiles sisustuselemente, kardinakangaid ning polstrimaterjale. Urban kollektsioon on unikaalne Eestis ning seda võib leida ainult Moonavoor Seinakattestuudios.


Põhjalikult saab kataloogiga tutvuda Moonavoor Seinakattestuudios Järve kaubanduskeskuses. Salongi konsultandid räägivad teile rõõmuga salongi poolt pakutavast valikust.

Vaata ka allolevat pildigaleriid!Sisestatud: 26.06.2013

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki