Artiklid ja uudised

Axor Starck V – murranguline valamusegisti


Hansgrohe SE kaubamärk Axor toob turule murrangulise valamusegisti. Kasvades välja lakkamatust tungist luua tooteid, mis toovad esile vees peituva elujõu ja vee hingestatuse, on Axor koostöös Philippe Starck'iga loonud oma esimese läbipaistva segistiga Axor Starck V. Selle ametlik esitlus toimus nädalavahetusel Milanos Axori esinduskaupluses DURINIQUINDICI.


„Veekeerise fenomen on minu isa Klaus Grohet paelunud juba õige mitu aastat,” räägib Axori juht Philippe Grohe „Tema tähelepanek, et vee saab niisuguse keerise abil esiplaanile tuua, oli Axor Starck V loomisel lähtepunktiks. Oma pikaaegses sõbras Philippe Starckis ei leidnud me täiuslikku partnerit mitte üksnes disaini alal, et luua veekeerisele ümber sobiv vorm, vaid saime tema näol ka väärtusliku partneri arendustöö vallas. Lõpptulemusena võib öelda, et toote valmimist ei teinud võimalikuks mitte üksnes loovus ja sihikindlus, vaid ka tehnilised teadmised-oskused ning enam kui saja aasta pikkune vee käsitlemise kogemus.”
Philippe Starcki järgi on töö tulemuseks “segisti, mis esindab absoluutset minimalismi: täiesti läbipaistev, peaaegu nähtamatu ja veekeerise näol endas midagi imelist kätkev”.

Vee tajumine keerise kaudu
Enam kui 20 aastat on Axori uuenduste tuumaks olnud inimese suhestumine vee ja ruumiga. Axor Starck V on selle mõtte üks kõige silmapaistvamaid tõlgendusi: veekeerise ilu ja dünaamikaga loob uus segisti silla valamus voolava vee funktsionaalsete ja emotsionaalsete tahkude vahel, muutes vee igapäevasest tarbimishüvest väärtuslikuks ressursiks.


Orgaaniline kujundus ja läbipaistvuse esteetika
Orgaaniline ja läbipaistev kujundus teeb Axor Starck V põnevaks, ent samas rahulikuna mõjuvaks tooteks. Vee nähtavaks muutmise ja selle voolamise esiletoomise kõrval aitab läbipaistvus segistil ilusasti ümbrusesse sulanduda, nii et segisti justkui dematerialiseeruks. Avatud ülaosaga tila võimendab vee kui millegi loodusliku kogemist veelgi: kasutaja silme all tungib pöörlev veejuga läbi segisti ülespoole ja langeb takistamatult valamusse, see vaatepilt kutsub esile rõõmu ja rahulolu.

Vee kogemine tehnika ja innovatsiooni kaudu
Jäädes truuks Hansgrohe põhimõttele valmistada väga esteetilisi, funktsionaalseid ja vastupidavaid vannitoatooteid, paistavad Axor Starck V puhul silma selle rohked uuendused, mis üheskoos määratlevad kahtlemata täiesti uue valamusegistite kategooria. Näiteks on segisti valmistatud kristallklaasist, igati vastupidavast orgaanilisest materjalist. Voolukiirusega 4 l/min aitab Axor Starck V vett kokku hoida, ilma et kasutaja kogemust mingil moel ohverdataks. Avatud, pööratav ja eemaldatav tila muudab segisti veelgi paindlikumaks: seda on mugav valamu juurde paigaldada ja lihtne nõudepesumasinas pesta.

Vaata videolõiku: Philippe Starck räägib Axor Stark V-s*Axor Starck V on saadaval ühe kangiga valamusegistina (9/2014), kahe avaga valamusegistina (3/2015) ja ühe kangiga valamusegistina kraanikaussidele (3/2015).
*Kroomitud ja valge (pulberpinnakate) pind; kaksteist standardset PVD-viimistlust; soovi korral on Axor Manufaktur´i kaudu saadaval ka muud viimistlusvõimalused.

Hansgrohe Axor Starck V segisti

Hansgrohe Axor Starck V segisti
*Voolukiirus: 4 l/min.
*Veekeerise tekitamiseks vajalik rõhk: vähemalt 1,5 baari.
*Kristallklaas: kriimustuskindel, puhastusvahenditele vastupidav, nõudepesumasinas pestav.
*Klaasist otsa eemaldamine: EasyClick-In-ühendus segisti otsa ja ülejäänud korpuse vahel lihtsustab puhastamist ning võimaldab vana osa hõlpsasti uue vastu välja vahetada.
*SafetyStop: võimaldab otsa eemaldada ilma südamikku välja võtmata.
*Pööratav ots: võimaldab veekeerise paremini nähtavaks teha, pritsimise vähendamiseks veevoolu reguleerida ja segisti korpust mugavamini valamu külge paigaldada.
*Segisti korpuse asendit saab muuta, et paigaldada kang kas vasakule või paremale.

Sisestatud: 16.04.2014

Hansgrohe SE

Tel.:
682 6829
Aadress:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

Soovid ultramodernset dušši? hansgrohe viib Rainfinity tooteseeriaga vannitoas läbi radikaalse
uuenduse. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile
lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku
seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline
trendinäitaja. Rainfinity hellitab sind mikropeente PowderRaini jugadega ning on disainilt uus
duši arhetüüp, mis lisab elegantsi vannituppa.
Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas
tõeline pilgupüüdja.

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

Tänavusel Frankfurdis toimuval maailma juhtival sanitaartehnika ja kütteseadmete messil (ISH) püüavad Hansgrohe Grupi kaubamärgid AXOR ja Hansgrohe külastajate pilke oma kõige värskemate murranguliste vannitoa- ja köögitoodetega. 14.-17. märtsini 2017 said Frankfurdi Festhalles 2000 ruutmeetri suurusel alal kaubamärkide uudistega tutvuda valdkonna professionaalid, 18. märtsil ka lõpptarbijad.

vaata kõiki