Artiklid ja uudised

Nutika nupuga seinasisene paigalduslahendus

Hansgrohe uued ShowerSelecti sarja kuuluvad seinasisese paigaldusega termostaadid ja segistid pakuvad kõigest nupuvajutusega senisest veelgi paremat funktsionaalsust.

Seinasisesel paigaldusel on duširuumis oma eelised: seadmestik kaob seina sisse peitu ja kümblejal on selle tulemusena rohkem liikumisruumi. Ülejäänud vähesed seina pinnale paigaldatavad detailid jätavad aga dušinurgast korralikuma ja puhtama mulje ning neid on kerge puhastada. Tuginedes Select-tehnoloogiale, avardavad Hansgrohe uued dušisüsteemid seinasisese paigalduse võimaluste maailma nii funktsionaalsuse, kujunduse kui ka käsitsusmugavuse poolest – seda kõigest nupuvajutusega. Nimelt on veevoolu võimalus reguleerida nupule vajutades, mitte keerates. Nupu abil saab duši all kümbleja hõlpsasti nii vee voolama panna ja voolamise katkestada kui ka sobiva pihustitüübi valida.

Uuenduslikud seinasisese paigaldamise võimalused iBox universali abil
Uute, seinasisest paigaldust kasutatavate, lahenduste loomisel seati esikohale kütte-, ventilatsiooni- ja õhukonditsioneerimissüsteemide spetsialistide vajadused. iBox universalit kasutades on nii ShowerSelecti termostaatide uute versioonide kui ka uute sama sarja segistite paigaldamine imelihtne.
See seinasisese paigalduse seade on juba pikka aega olnud torulukkseppade hulgas populaarne ning sillutanud teed teistelegi ruumisäästlikele ShowerSelecti dušisüsteemidele. Uusi seinadetaile saab suurepäraselt kasutada ka vanade vannitubade renoveerimisel.

Geniaalne kooslus
Iseäranis õnnestunud on uus ShowerSelecti termostaat, mille juurde kuuluvad integreeritud Fixfit-voolikuühendus ja dušihoidja. Vooliku ja duši saab valida just niisugused, et need sobiksid vannituppa ja vastaksid kasutaja ootustele, ning neid on lihtne paigaldada. Tänu ajatule vormile on see termostaat suurepärane valik modernsete vannitubade puhul, sest seda saab kombineerida paljude käsi- ja seinaduššidega. Peale kandiliste seinaäärikutega termostaatide on nüüd saadaval ka uued ümara vormiga ShowerSelect S sarja termostaadid, mida saab kombineerida ümarate käsi- ja laeduššidega.

Nüüd saadaval ka ShowerSelecti segistid

Uued ShowerSelecti segistid sobivad iseäranis hästi niisugusel juhul, kui termostaadilahendus pole nõutav. Needki on saadaval kahesuguse kujundusega variantidena: kandilise ja ümara seinaäärikuga.
Eriti hea on neid segisteid kasutada siis, kui torudes olev veesurve on stabiilne, see tagab vee temperatuuri ühtluse. Kõik ShowerSelecti segistivariandid on lihtsasti käsitsetavad: Select-nupud ja pilkupüüdev temperatuuri reguleerimise ketas on saanud elegantse mati viimistluse, mis tagab sümbolite parema loetavuse. Saledajooneline, lame kang võimaldab kasutajal temperatuuri täpselt reguleerida – isegi seebiste kätega!

Tänu termostaaditehnoloogiale püsib temperatuur alati muutumatuna, isegi siis, kui veesurve muutub.
Ergonoomilise ja lihtsa käsitsemise ning sümbolite selguse tõttu sobivad need segistid suurepäraselt lastele ning eakamatele ja piiratud liikumisvõimega inimestele.

Selecti nupud saab paigaldada ka nii, et need asuksid tasapinnast veidi kõrgemal ja oleksid käe all tuntavad – omadus, tänu millele sobivad seina sisse paigaldatavad ShowerSelecti lahendused kasutamiseks ka väga head juurdepääsu nõudvates vannitubades ning ühiskondlikes tualettruumides.


 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee


Tutvu toodetega siit>!

Hansgrohe facebook-s
Hansgrohe Eesti

Sisestatud: 25.09.2014

Hansgrohe SE

Tel.:
682 6829
Aadress:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

Soovid ultramodernset dušši? hansgrohe viib Rainfinity tooteseeriaga vannitoas läbi radikaalse
uuenduse. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile
lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku
seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline
trendinäitaja. Rainfinity hellitab sind mikropeente PowderRaini jugadega ning on disainilt uus
duši arhetüüp, mis lisab elegantsi vannituppa.
Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas
tõeline pilgupüüdja.

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

Tänavusel Frankfurdis toimuval maailma juhtival sanitaartehnika ja kütteseadmete messil (ISH) püüavad Hansgrohe Grupi kaubamärgid AXOR ja Hansgrohe külastajate pilke oma kõige värskemate murranguliste vannitoa- ja köögitoodetega. 14.-17. märtsini 2017 said Frankfurdi Festhalles 2000 ruutmeetri suurusel alal kaubamärkide uudistega tutvuda valdkonna professionaalid, 18. märtsil ka lõpptarbijad.

vaata kõiki