Artiklid ja uudised

Axor pälvis Wallpaper*’i 2015. aasta disainiauhinna

Juhtiv sanitaartehnika tootja Hansgrohe SE kaubamärk Axor pälvis ühe ihaldatuima rahvusvahelise disaini- ja elustiiliajakirjanduse tunnustuse – Wallpaper*’i 2015. aasta disainiauhinna.Tegemist on juba kolmanda Axorile omistatud Wallpaper*i auhinnaga, tänavu tõsteti esile valamusegisti Axor Starck V ning seda parima majapidamistoote kujunduse kategoorias.

„Wallpaper*’i disainiauhind on meie jaoks suur au. See kinnitab nii meie innovaatilist tugevust kui ka meie disaini kvaliteeti,” ütles Axori juht Philippe Grohe. „Minu isa ettekujutus, et vee saab keerise abil esiplaanile tuua, oli Axor Starck V loomisel lähtepunktiks. Leidsime oma kauaaegses sõbras, Philippe Starckis, ideaalse disainipartneri, kes aitas luua veekeerise ümber sobiva vormi. Axor Starck V on tehnilise oskusteabe ja üle saja aasta pikkuse veega tegelemise kogemuse tulemus,” lausus Philippe Grohe.

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

Enam kui 20 aastat on Axori uuenduste tuumaks olnud inimese suhestumine vee ja ruumiga. Axor Starck V on selle põhimõtte üks kõige silmapaistvamaid tõlgendusi: see segisti loob veekeerise ilu ja dünaamikaga silla valamus voolava vee funktsionaalsete ja emotsionaalsete tahkude vahele, muutes igapäevaselt tarbitava vee väärtuslikuks ressursiks. Axor Starck V segistil on ka rahustav mõju – soovi korral saab veekeerise ka välja lülitada.

Axor Starck V puhul paistavad silma selle rohked uuendused, mis üheskoos määratlevad täiesti uue valamusegistite kategooria. Näiteks on segisti valmistatud orgaanilisest materjalist - kristallklaasist, mis on jätkusuutlik ja vastupidav. Vooluhulgaga 4 l/min võimaldab Axor Starck V vett kokku hoida, ilma et kasutaja kogemust ohverdataks. Avatud, pööratav ja eemaldatav klaasist jooksutoru muudab segisti kasutamise veelgi mugavamaks: seda on hõlbus valamule paigaldada ja lihtne nõudepesumasinas pesta.

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

Wallpaper*
Wallpaper* on üks tuntuimaid rahvusvahelisi disaini- ja elustiiliajakirju, mis on suunatud loovale publikule, kes oskab heast disainist lugu pidada. Ajakiri kajastab uusimaid suundi arhitektuuris, sisekujunduses, reisimises ja moes. Wallpaper*’i disainiauhinnad kuuluvad tähtsaimate ajakirjandusväljaannete poolt jagatavate disainiala auhindade hulka. Auhindu annab igal aastal välja valitud kohtunike kogu, mis koosneb arhitektuuri-, disaini- ja moemaailma koorekihist. Kaubamärgid ise ei saa end auhinna kandidaatideks esitada – keegi teine peab nad nominendiks esitama. Peale Axori kuulusid selle aasta Wallpaper*’i disainiauhindade võitjate hulka ka Dior by Raf Simons (parim naistemoe kollektsioon), Saint Laurent by Hedi Slimane (parim meestemoe kollektsioon) ja rahvusvaheline tootedisainer Patricia Urquiola (aasta disainer).

Tutvu toodetega siit!
Sirvi online kataloogi siit!
Hansgrohe Facebookis

Sisestatud: 30.01.2015

Hansgrohe SE

Tel.:
682 6829
Aadress:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

Soovid ultramodernset dušši? hansgrohe viib Rainfinity tooteseeriaga vannitoas läbi radikaalse
uuenduse. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile
lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku
seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline
trendinäitaja. Rainfinity hellitab sind mikropeente PowderRaini jugadega ning on disainilt uus
duši arhetüüp, mis lisab elegantsi vannituppa.
Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas
tõeline pilgupüüdja.

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

Tänavusel Frankfurdis toimuval maailma juhtival sanitaartehnika ja kütteseadmete messil (ISH) püüavad Hansgrohe Grupi kaubamärgid AXOR ja Hansgrohe külastajate pilke oma kõige värskemate murranguliste vannitoa- ja köögitoodetega. 14.-17. märtsini 2017 said Frankfurdi Festhalles 2000 ruutmeetri suurusel alal kaubamärkide uudistega tutvuda valdkonna professionaalid, 18. märtsil ka lõpptarbijad.

vaata kõiki