Artiklid ja uudised

Sügisesed sisustusideed Elke Mööblilt

Sügisest inspireerituna toob Elke Mööbel meieni noppeid päris uutest ja pisut vanematest toodetest, mis vajalikud nii koju kui ka kontorisse. Kui mõni toode silma jääb, siis helistage, kirjutage või külastage Elke Mööbli salongi.

MUUTO Leaf laualambi valgust saab endale sobiks timmida lambi varju ja nurga asendiga mängides. Leaf on saadaval kahes erinevas suuruses ja nelja erineva värviviimistlusega. Vaata lähemalt siit.


Selgete joontega minimalistlik Mags Soft diivan HAYlt ühendab endas funktsionaalsuse, mugavuse ja kauni disaini. Vaata lähemalt siit.


Puhta ja värske disainiga Fiber tool MUUTOlt on mitmel põhjusel huvitav - vormilt on see skulptuurne ja minimalistlik, Fiberi iste, seljatugi ja käepidemed on kõik vormitud ühest tükist. Materjaliks on fiiberplastik, mis sisaldab veerandi ulatuses puitkuidu. Oktoobri keskpaigast on Fiber saadaval ka musta viimistlusega. Vaata lähemalt siit.


FAMO Mahia kontorilaua plussid on hea hinna ja kvaliteedi suhe, kasutajate suur rahulolu, lugematud kombineerimisvõimalused, suur viimistluste, sahtlibokside ja lauaplaatide suuruste valik. Vaata lähemalt siit.


MUUTO laelamp Fluid on saanud inspiratsiooni kukkunud veetilgalt. Pehme ümara joonega kuppel on kaetud mattklaasiga, tänu millele tekib soe ja hubane valgus. Saadaval kaks eri suurust, mida saab omavahel efektselt kombineerida. Vaata lähemalt siit.


Disainiikooniks muutunud MUUTO The Dots uuenduslike nagidega saab luua seinale kordumatuid mustreid tänu erinevatele suurustele ja värvidele. Vaata lähemalt siit.


ELKE Mööbel OÜ
Tel: 6617320
E-post: siim@elkemoobel.ee
www.elkemoobel.ee
Facebook

Sisestatud: 01.10.2015

ELKE Mööbel sisustussalong

Tel.:
661 7320
Aadress:
Järve Tornid, Järve 2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki