Artiklid ja uudised

Kontinentaalvoodi - voodite tippklass Home4you sisustuskaubamajast

Suure osa oma ajast veedame magades - keskmiselt kolmandik päevast on aeg, mis veedetakse voodis puhates. Seega on oluline panustada une kvaliteeti. Kehv uni mõjutab paljude inimeste edasist päeva kulgu ja pikaajaliselt ka inimese tervist. Ennetamaks ebakvaliteetset und ja selle tagajärgi tuleb investeerida ergonoomilisesse voodisse.

Sleepwell kontinentaalvoodi Allikas: www.home4you.ee

Sleepwell kontinentaalvoodi Allikas: www.home4you.ee

Voodi valimise seisukohast on olulisim valida õige madrats, mis toetab magades inimese keha ja tagab rahuliku uneaja. Seega tuleb alustada madratsist. Loe rohkem madratsi valimise kohta siit.

Kui sa otsid mugavamat ja uuemat lahendust, siis on sinu jaoks kontinentaalvoodi. Kontinentaalvoodi on voodite maailmas revolutsiooniline lahendus. Nüüd on möödas aeg, kus tuleb voodi madrats ja raam eraldi osta, sest tänapäeva valikus on tõusuteel innovaatilise lahendusega voodid - kontinentaalvoodid.

Kontinentaalvoodi on ideaalne kombinatsioon voodi täislahendusest - kaunist voodi raamist ja päisest ning madratsist. Kontinentaalvoodi erinevus võrreldes klassikalise voodi madratsiga seisneb selles, et see koosneb kolmeosalisest madratsist ja kõrgkvaliteetsest voodiraamist. Seega on kontinentaalvoodi kaks ühes lahendus mugavatele inimestele, kes soovivad saada täislahendust enda magamistoa sisustamiseks.

Milles seisneb kontinentaalvoodi erilisus?

Kontinentaalvoodi, teisisõnu ka jenkkivoodi, koosneb kolmekihilisest madratsist ja raamist. Madratsiosa koosneb omakorda kahest kušetist, mis on alusvoodiks ja vedrumadratsist, mis moodustab ülemise madratsi osa. Kontinentaalvoodi vedrumadrats koosneb mitmetsoonilisest pocket vedrusüsteemist, mis toob esile kontinentaalvoodi eripärasuse, sest just see omadus muudab voodi kuninglikult mugavaks. Mitmetsoonilise vedrusüsteemi puhul on ühe ruutsentimeetri ühiku kohta rohkem vedrusid kui klassikalisel madratsil. Selline süsteem tagab madratsi ideaalse toestuse ja sobivuse sinu kehale.

Kontinentaalvoodi BLACK Allikas: www.home4you.ee

Kontinentaalvoodi BLACK Allikas: www.home4you.ee

Kontinentaalvoodi on toekas, vastupidav ja seega ka kehale ergonoomiline lahendus, kuna ennetab lihaspinge teket, mis võib magades tekkida tihtipeale ebamugavast ja valest keha asendist. Loe rohkem kontinentaalvoodi omadustest siit.

Home4you mööblikaubamaja pakub laia valikut kontinentaalvoodeid, mis lisaks enda tavapärastele omadustele on valmistatud ka allergeenivabast materjalist, hoides ära erinevate nahaärrituste tekke. Samuti on tootevalikus voodid koos Sleepwell madratsitega, mis on valmistatud Öko-Tex 100 standarditele vastavast puuvillast ja vatiinist.

Kui sa otsid luksuslikku lahendust, vali kontinentaalvoodi, mis garanteerib parima une ja kauni stiili sinu magamistuppa.

Lisainfo:
Telefon: +372 639 3936
E-post: home4you@home4you.ee
Koduleht: www.home4you.ee
Facebook

Sisestatud: 11.07.2017

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Kui laps jõuab kooliikka, on õige aeg valida lapse vajadustele vastav töötool. Kõige paremini töötav valem tooli valimisel on see, kui minna koos lapsega poodi ja erinevaid toole proovida - laps peab end toolid mugavalt ja kindlalt tundma. Kasvule sobilikul toolil ulatuvad lapse jalad maha nii, et põlved on kõverdatud täisnurga all ning seljatugi toetab selga jälgides selle anatoomilisi kõverusi. Tooli istme kõrgus võiks olla reguleeritav. Kui liigutada tool laua äärde, on oluline, et käed jääksid laua peale nii, et käsivars oleks küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Kiikmehhanism, mis tagab seljatoe dünaamilisuse ning lisab teismelistele ja täiskasvanuile mõeldud toolide puhul mugavust, ei ole algklassi ja väga energiliste laste puhul siiski soovituslik, kuna see võib lapse tähelepanu hajutada ja keskendutakse pigem toolile kui õppimisele.

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Muudame sisustustekstiilidega oma kodud hubasemaks. Elutoas piisab mõnest dekoratiivpadjast,
vaibast ja kardinatest ning üldine toa ilme on tundmatuseni muutunud. Samal moel saab erinevatel
aastaaegadel kiiresti ruumi värskendada. Selle aasta lemmikud on velvet ehk sametkangast
dekoratiivpadjad, mida suuremad seda parem! Sobita kokku ühevärvilisi ja mustrilisi patju,
luksuslikku sametit ja tavalisemat kangast ning suuremaid ja väiksemaid patju. Kott-toolid ja
põrandapadjad on samuti popp ja mugav valik – vii need päikselisel päeval ka terrassile!

vaata kõiki