Kampaaniad

Home4you outlet – kvaliteetne mööbel parima hinnaga!

Tõelise mööbligurmaani paradiis on lõpuks avatud. Peaaegu 2000 ruutmeetri suuruse müügipinnaga Home4you Outlet pakub üksikuid tooteid, näidiseid, eelmise hooaja kaupu ning ka spetsiaalselt outleti jaoks tellitud mööblit ja sisustuselemente. Tallinnas Mustamäel Kadaka teel asuv outlet on see üks koht, kus ootab laia valikuga kvaliteetne soodne mööbel.


Mida Home4you Outlet pakub?
Pole midagi mugavamat sellest, kui ühe käiguga saab lahendatud mitu mure. Home4you Outlet tootevalikus on lahendusi kodu igale ruumile. Elutuppa diivanvoodi ja TV-alus; söögituppa sobivas suuruses laud ja mugavad toolid; magamistuppa aga kummutid-kapid ja muidugi voodi.

Kodust töötaja heameeleks on olemas nii ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud, kui kõik muu vajalik. Esikus aitavad korda hoida riiulid-kapid ning muidugi ei puudu Home4you kauplustest korralik aiamööbel, et õues oleks sama mugav olla, kui toas.

Mööbli kõrval ka sisustus!
Kodu hubaseks tegemiseks ei piisa vaid suurtest mööbliesemetest. Väikesed sisustustooted mõjutavad väga palju seda, milliseks kujuneb kodune atmosfäär. Kuna need detailid on ka väiksemad ning odavamad, on just sisustuselementide vahetamine heaks viisiks, kuidas kodu pühadeks valmis sättida või lihtsalt ilmet uuendada.

Sellised sisustustooted on valgustid, vaasid ja küünlajalad, aga ka kastid ja karbid ning lauanõud ja klaasid. Samamoodi leiab sisustustoodete alt dekoratiivesemed, millega saab väga vahvalt edasi anda oma eelistusi ja maitset: stiilne traadist korv riiulinurgale või sobilikes toonides dekoratiivkivid lillepotti.

Oluline roll on ka tekstiilidel. Kuigi kardinad või vaip ei tundu esmapilgul kõige olulisem ost, siis mahuliselt tõmbavad nad pilku ning mõjutavad oluliselt seda, kuidas ruumi tajutakse. Sama kehtib ka patjade ja laualinade, pleedide ja päevatekkide kohta.

Nii nagu on kõik välja toodud tooted müügil Home4you kauplustes üle Eesti ja ka online poes, on samad tootekategooriad ootamas Home4you Outlet poes. Võid olla kindel, et selle külastamine pettumust ei valmista!

Sisestatud: 15.05.2024

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Kui laps jõuab kooliikka, on õige aeg valida lapse vajadustele vastav töötool. Kõige paremini töötav valem tooli valimisel on see, kui minna koos lapsega poodi ja erinevaid toole proovida - laps peab end toolid mugavalt ja kindlalt tundma. Kasvule sobilikul toolil ulatuvad lapse jalad maha nii, et põlved on kõverdatud täisnurga all ning seljatugi toetab selga jälgides selle anatoomilisi kõverusi. Tooli istme kõrgus võiks olla reguleeritav. Kui liigutada tool laua äärde, on oluline, et käed jääksid laua peale nii, et käsivars oleks küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Kiikmehhanism, mis tagab seljatoe dünaamilisuse ning lisab teismelistele ja täiskasvanuile mõeldud toolide puhul mugavust, ei ole algklassi ja väga energiliste laste puhul siiski soovituslik, kuna see võib lapse tähelepanu hajutada ja keskendutakse pigem toolile kui õppimisele.

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Muudame sisustustekstiilidega oma kodud hubasemaks. Elutoas piisab mõnest dekoratiivpadjast,
vaibast ja kardinatest ning üldine toa ilme on tundmatuseni muutunud. Samal moel saab erinevatel
aastaaegadel kiiresti ruumi värskendada. Selle aasta lemmikud on velvet ehk sametkangast
dekoratiivpadjad, mida suuremad seda parem! Sobita kokku ühevärvilisi ja mustrilisi patju,
luksuslikku sametit ja tavalisemat kangast ning suuremaid ja väiksemaid patju. Kott-toolid ja
põrandapadjad on samuti popp ja mugav valik – vii need päikselisel päeval ka terrassile!

vaata kõiki