Artiklid ja uudised

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Üks atraktsioon, mis väliüritustel igal juhul lapsi tõmbab, on kindlasti batuut. Samal põhjusel on ka batuudikeskused popiks muutunud – kellele ei meeldiks siis nii kaua hüpata, kui vähegi jaksu on? Kui aga väliüritused kodulinna kätte ei tule ning ei taha kogu aeg ka batuudikeskuse külastamise eest maksta, on võimalus osta koju üks korralik batuut . Kuidas aga valida välja kvaliteetne batuut, mis pakuks mitme aasta jooksul kõikidele rõõmu?


Midagi algajatele, midagi kogenutele
Batuute on erineva kujuga: ovaalne, ringikujuline batuut ja neljakandilised batuudid . Algajatele on kõige turvalisem ringikujuline batuut. Müügile on tekkinud ka neljakandilised batuudid, kuid tugevama tõukejõu tõttu võivad need väiksemate jaoks liialt keerulised olla. Kogenud hüppajatele pakuvad neljakandilised batuudid aga just rohkem rõõmu. Olenemata batuudi kujust on aga ilmtingimata vajalik turvaääre ning turvavõrgu olemasolu.
Kõige lihtsam on osta selline komplekt, kus turvalise hüppamiskogemuse loomiseks on kõik vajalik olemas. Home4you müüb batuudikomplekte, kus lisaks batuudile on juures ka turvavõrk ja turvaäär. Vaja on ainult batuut kokku panna. Kui oled aga batuudi soetanud mujalt ning ilma turvavarustuseta või on pärast ohtrat kasutamist mingi batuudiosa ära kulunud, saab vajalikud lisad probleemideta juurde osta . Mida aga jälgida turvavarustuse valimisel?

Kvaliteet olgu esmatähtis
Turvavõrgu jaoks on parim materjal polüetüleen või siis PE, mis on juba oma olemuselt tolmule, niiskusele ning muudele kahjustavatele teguritele (nt hallitus ja putukad) vastupidav. See tähendab, et PE-st tehtud turvavõrk peab kauem vastu ning enamikel juhtudel pole vaja ka selle puhastamisega pead vaevata. Turvavõrk peaks olema ka kaetud UV spreiga, mis kaitseb võrku päikesekahjustuse eest.
Kvaliteetsed batuudid kasutavad aga ka polüpropüleenist ehk PP-st ja polüestrist tehtud võrke. Peamine erinevus on see, et PE on tunduvalt elastsem. See tähendab, et kui keegi hüppabki vastu võrku, ei rebene võrk sedavõrd kergelt. PP ja polüester rebenevad lihtsamalt ning kui võrgus on juba üks auk sees, on see vaja asendada.


Eelista tunnustatud tegijat
Turvaäär on teine asi, mis on kvaliteetsetel batuutidel juba olemas või on võimalus see juurde osta. Lisaks sellele, et turvaäär kaitseb vedrusid vihma eest, aitab see vältida ka olukorda, kus käed, jalad või juuksed tugevate vedrude vahele satuvad. Parim variant on ilmastikukindel PVC turvaäär . Üleüldiselt peaksid batuudi kõik kinnitused ja ka raam olema tugevad ning mingil juhul ei tohiks esineda logisemist.

Ja lõpetuseks aitab kvaliteetse batuudi leida see, kui osta see kvaliteeti pakkuva ning tunnustatud tegija käest. Home4you on üheks variandiks, kust leiab raudkindlalt kõiki turvanõudeid täitva batuudi. Ja kui peaks ka mingi probleem tekkima, on klienditeenindus kohe lähedalt võtta.

Loe ka:
Millist batuuti ja kust osta?

Sisestatud: 02.07.2019

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Kui laps jõuab kooliikka, on õige aeg valida lapse vajadustele vastav töötool. Kõige paremini töötav valem tooli valimisel on see, kui minna koos lapsega poodi ja erinevaid toole proovida - laps peab end toolid mugavalt ja kindlalt tundma. Kasvule sobilikul toolil ulatuvad lapse jalad maha nii, et põlved on kõverdatud täisnurga all ning seljatugi toetab selga jälgides selle anatoomilisi kõverusi. Tooli istme kõrgus võiks olla reguleeritav. Kui liigutada tool laua äärde, on oluline, et käed jääksid laua peale nii, et käsivars oleks küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Kiikmehhanism, mis tagab seljatoe dünaamilisuse ning lisab teismelistele ja täiskasvanuile mõeldud toolide puhul mugavust, ei ole algklassi ja väga energiliste laste puhul siiski soovituslik, kuna see võib lapse tähelepanu hajutada ja keskendutakse pigem toolile kui õppimisele.

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Muudame sisustustekstiilidega oma kodud hubasemaks. Elutoas piisab mõnest dekoratiivpadjast,
vaibast ja kardinatest ning üldine toa ilme on tundmatuseni muutunud. Samal moel saab erinevatel
aastaaegadel kiiresti ruumi värskendada. Selle aasta lemmikud on velvet ehk sametkangast
dekoratiivpadjad, mida suuremad seda parem! Sobita kokku ühevärvilisi ja mustrilisi patju,
luksuslikku sametit ja tavalisemat kangast ning suuremaid ja väiksemaid patju. Kott-toolid ja
põrandapadjad on samuti popp ja mugav valik – vii need päikselisel päeval ka terrassile!

vaata kõiki