Artiklid ja uudised

TAASKASUTUSPUIT MODERNSES INTERJÖÖRIS • RUSTIKAALSES RUUMIS


KÖÖGIMÖÖBEL
Kujundame, valmistame ja paigaldame hästi läbimõeldud eritellimusmööblit. Meie põhisuund on retromööbel ning eristuv teema taaskasutuspuit mööbli detailide ning sisustuselementidena.
Kuna köök on kodu süda, siis on meie põhitegevuseks kujunenud isikupäraste köögilahenduste loomine, mida tehes arvestame peensusteni kõiki ruumi iseärasusi. Arhailise vormi sisse peidame kõige tänapäevasemad mugavusfunktsioonid. Meie peamised kliendid on maakodude omanikud ning linnaagulite ja ajalooliste piirkondade elanikud, aga ka kohvikute ja teiste ettevõtete omanikud. Kõige parema tulemuse tagab tihe koostöö tellijaga, mis algab alati kujundatava ruumiga koos tutvumisest. Samuti annab häid tulemusi koostöö arhitektide ja sisearhitektidega, kui see algab juba varases kujundusetapis, kus saame projekte toetada oma pikaajaliste kogemuste baasilt.


TERVIKLAHENDUSED ja RUUMIELEMENDID
Loome ruumide komplektseid lahendusi ning valmistame sisustusdetaile.
Enamasti kasvavad terviklahendused välja köögimööbli kujundusideedest. Parim tulemus sünnib siis kui saame oma ideed ise ka valmis teha, kuna tavatootjate võimalused on piiratud. Sageli on põhjendatud mööbli valmistamisel taaskasutuspuidu asemel kasutada tavalist tisleripuitu. Arhailise ilme saavutame sellisel juhul erinevate puidu vanandamise tehnoloogiatega, nagu näiteks saejälgede imiteerimine, puidu harjamine ja kulutamine ning viimistlemine mitme erineva peitsiga. Mööbli valmistamisel teeme koostööd erinevate erialaspetsialistidega üle Eesti, samuti saame organiseerida komplektselt kõik vajalikud kommunikatsioonide ühendamisega seotud tööd ning väiksemad remonditööd, mis on seotud vana mööbli väljavahetamisega.

Keskendume Eestimaale ja Eesti inimestele, maailmavallutamisega me ei tegele ega masstoodanguga ei konkureeri. Oleme valmistanud mööblit kohtadesse Saaremaast Peipsini ning Tallinnast Võrumaani. Meie hobiks on väljakutsed, mis on seotud eriliste lahendustega ebaharilikes ruumides.

www.moderustik.ee/galerii

Sisestatud: 19.10.2021

ModeRustik OÜ - Sisuga Sisustus

Tel:
503 1605
Aadress:
Liiva, Esiküla küla, Hiiumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Palkmaja mööbli eripärad

Palkmaja mööbli eripärad

Palkmajas on ideaalne sisekliima elamiseks ja kokkamiseks! Sisustamisel ilmnevad aga märgatavad erinevused võrreldes teist tüüpi hoonetega. Palkmajade kõige suurem probleem on vajumine. Kõikide naturaalsest puidust horisontaalelementidest kokku monteeritud hoonete puhul toimub õhuniiskuse muutumise tõttu mingil määral kõrgusmõõtude kõikumine. Seda on hea jälgida eriti külmadel talvedel, kui õhuniiskus on kõige madalam ja ruumi kõrgus veidi väheneb.

Stiilsed kvaliteetköögid firmalt Moderustik

Stiilsed kvaliteetköögid firmalt Moderustik

Valmistame eritellimusmööblit rahulikul Kassari saarel. Asukohast lähtuvalt ei saa me võistelda kõige odavamate pakkujatega, seetõttu oleme keskendunud kvaliteedile ning leidlikele lahendustele. Tegeleme iga kliendiga personaalselt - tuleme enne tööde alustamist teie juurde kohale ruumi ja stiili hindama. Tutvustame teile meie võimalusi materjlainäidiste põhjal ning vajadusel teeme uued värvi- või vorminäidised enne tellimuse lõplikku vormistamist. Üritame oma töös ühendada Eesti stiili ning kultuuriruumi Euroopa ja Skandinaavia kvaliteediga.

Moderustik - unikaalne retroköök sinu koju

Moderustik - unikaalne retroköök sinu koju

Kui planeerite uut kööki ja teil on esmapilgul lahendamatuna tunduv soov, siis olete õiges kohas - teid aitab Moderustik. See on kaasaegselt mugava mööblifurnituuri baasil arhailises stiilis moodulmööbel, mille loomise idee tekkis ligi kolmekümne aasta jooksul oma ala parimate praktikutega tihedas koostöös eritellimusmööblit kujundades ja valmistades. Moderustikut iseloomustavad lühidalt kõige paremini sõnapaarid modernne sisu ja rustikaalne välimus.

vaata kõiki