12 Kaminat

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

12 Kaminat / Tutvustus

OÜ Tuli & Vesi tegutseb kaubamärgi 12 KAMINAT all 1997. aastast.

12 Kaminat põhitegevused:
- Saksa kaminatootjate Spartherm, Max Blank, Skantherm esindamine Eestis
- kaminate, kujundus, projekteerimine ja ehitus
- soojustsavestavate ahjude müük ja ehitus
- Shiedel roostevabast moodulkorstende müük ja paigaldus

Tänu proffesionaalsele meeskonnale on firma areng olnud kiire ja arenev.
Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele kvaliteetseid ja terviklikke lahendusi majade kütteprobleemide lahendamisel kamina või ahjuküttega. Spartherm pakub lisatarvikutena erinevaid keskkütte- ja õhkküttelahendusi (http://www.spartherm.com/uk/tgd/accessories/speicher.html).
Kliendid, kes soovivad on ainulaadselt suuri kaminasüdamikke pakume Prantsuse firma TOTEM kaminasüdamikke. Kuid Sparthermilt on näiteks võimalik tellida kaminasüdamik vastavalt oma mõõtude ja kujuga
Kliendil on võimalik valida meie salongis erinevate kaminaviimistlusmaterjalide vahel. Enamjaolt kasutatakse kamina viimistluseks erinevat tooni looduskive. Üldlevinumad kaminaviimistluse kivid on graniit, marmor,onyx ja paekivi. Looduskivi tarnimisel kasutame oma partnerfirmat Hansakivi (www.hansakivi.ee).
Meie disainer arvestab kaminate kujundamisel Euroopas väljakujunenud stiili ja kehtivaid ehitusnorme. Kaminad mida oleme 10 aasta jooksul valmistanud on väga erineva suurusega ja hinnaklassiga – alates 35 000 kuni 300 000 krooni. Kõige luksuslikumaid ahjusi Euroopas, mis on käsitööna valminud Saksa potimeistrite käe all võib leida Royal Nosta valikust. Kamina valikul arvestatakse alati kliendi erisoovidega. Meie stiilitunnetusest saate lühiülevaate tehtud tööde lingi alt.

Kamina valik ja ostmine on tähtis otsus – tehakse seda ju paljudeks aastateks!

Soojade Soovidega,

Priit Hanson
12KAMINAT

12 Kaminat on seotud järgmiste tegevusaladega