Epopõrand-R

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Epopõrand-R / Tutvustus

OÜ Epopõrand-R tegevusala on epopõrandakatete müük ja paigaldus. Oleme meeleldi abiks Teie ette kerkinud põrandaprobleemide lahendamisel ja seda juba 1992. aastast alates. Pakume Teile oma teadmisi, kogemusi, oskusi ja kvaliteetset põrandakattematerjali suurtest tööstusprojektidest kuni eksklusiivprojektideni välja. Meie tegus meeskond on 10 liikmeline.Ettevõtte töötajad omavad oma tegevusalal professionaalset väljaõpet ja pikaealist praktilist kogemust.
Epopõrandakatted vastavalt põrandale esitatud nõudmistele ja koormustele muudavad elu- ja töökeskkonna kvaliteetseks.

PÕHIVÄÄRTUSED:

AUSUS - Oleme ausad oma klientide, kaastöötajate ja iseendi suhtes. Me ei paku kunagi klientidele toodet või teenust, mida tal tegelikult vaja ei lähe. Ka mitte siis, kui see meile majanduslikult kasulik oleks.

VASTUTUSTUNNE - Pakume oma klientidele tooteid, millesse ise usume. Kui me toodet müügikõlblikuks ei pea, ei paku me seda ka oma kliendile. Me julgeme võtta vastutust ja saame aru oma vigadest. Me vastutame endale võetud kohustuste eest.

PAINDLIKKUS - Oleme avatud erinevatele lahendustele. See aitab meil leida parimaid lahendusi oma klientidele. Kui üks lahendus peaks osutuma ebasobilikuks, leiame teise.

KVALITEEDI TÕSTMINE - Oleme pühendunud kliendile parima toote pakkumisele, kuna klient on seda väärt. Otsime pidevalt veelgi paremaid tooteid.

ARENG JA JÄRJEPIDAVUS - Oleme kursis erinevate materjalitootjate arengute ja trendidega.Läbi arengu me rahuldame oma klientide, partnerite ja iseendi vajadusi. Õpime enda ja teiste kogemustest-nii heast kui halvast. Me hindame oma ala spetsialiste.

MISSIOON - Klientide muutuvate vajaduste rahuldamine ja nende töö-ja elukeskonna paremaks muutmine.