Malmerk Fassaadid AS

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Malmerk Fassaadid AS / Tutvustus

AS Malmerk Fassaadid on asutatud aastal 2001 kui Malmerk Kontserni tütarfirma. AS Malmerk Fassaadide eelkäijateks olid AS Malmerk Alumiinium ja AS Nokimer. AS Malmerk Fassaadide tegevusvaldkondadeks on alumiinium-konstruktsioonide valmistamine ja paigaldus. Alumiiniumkonstruktsioonideks on alumiiniumprofiilidest uksed, aknad, fassaadid, valguskatused, talveaiad, ka tegeleme profiilide painutamisega.
Veel tegeleb AS Malmerk Fassaadid populaarsust üha enam ja enam võitva rõduklaasisüsteemi valmistamise ja paigaldamisega. Teie rõdul ei ole tuuline, sinna ei saja ei vihm ega lumi. Eramute, korterelamute rõdudele, verandadele, aiamajakestele - ideaalne.
Tegevusvaldkondadeks on veel alumiiniumplekist fassaadikassetid - nende valmistamine ja paigaldus, samuti aga erinevate alumiiniumplekktoodete, suitsueemaldusluukide, valguskuplite ja kihtplastikute (polükarbonaat) müük.
AS Malmerk Fassaadid pakub kõrgekvaliteedilist toodangut konkurentsi-võimeliste hindadega. Ettevõtte tegevus ei piirdu vaid Eesti ehitusturuga, tööd tehakse veel teistesse Baltimaadesse aga ka Soome, Saksamaale, Ameerika Ühendriikidesse.
Ettevõtte tegevus vastab kvaliteedijuhtimis-süsteemi standardile ISO 9001:2000.
AS Malmerk Fassaadid on orienteeritud nii ettevõttele kui eraisikule.

Malmerk Fassaadid AS on seotud järgmiste tegevusaladega