Tapeedistuudio

Tel.:
786 8001
Aadress:
Tehase 16, E-Kaubamaja II korrus, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Tapeedistuudio / Lahtiolekuajad

E - R 10:00-19:00
L 10:00-16:00

Tapeedistuudio / Tutvustus

Tapeedistuudio pakub Tartus Sisustus E kaubamajas kodusisustajatele võimalust realiseerida oma ideid.

Olles aastaid tagasi alustanud ühe brändiga, oleme tänaseks arenenud tõenäoliselt suurima tapeedikollektsioonide valikuga salongiks Eestis. Valikus on Skandinaaviamaade tapeeditootjate ja disanerite paremik. Lisaks eksklusiivseid disaintapeete Inglise , Saksa ja Hollandi tootjatelt ning dekoratiiv- ja disainkleebiseid Prantsuse tootjalt.

Tapeedistuudiost leiab paber- ja vinüültapeete, roo- ja korktapeete, tekstiil- ja käsitöötapeete, foto- ja pilttapeete, põnevaid disaintapeete ning hulgaliselt ideid, kuidas oma ruum meelepäraseks muuta.

Tapeedistuudiost leiad suure valiku kõige eriilmelisemaid seinakatteid laiast maailmast, nii lihtsaid kui väga erilisi, nii ajaloolisi kui ülikaasaegseid paber- ja fliistapeete, tekstiil- ja käsitöötapeete, foto- ja pilttapeete, põnevaid disaintapeete, lisaks dekoratiiv- ja disainkleebiseid ning hulgaliselt ideid, kuidas oma ruum meelepäraseks muuta.

Paljude tapeetide autoriteks on tunnustatud disainerid: L.Llewelyn-Bowen, Kelly Hoppen, Barbara Hulanicki, Marcel Wanders, Zaha Hadid, Luigi Colani, Ulf Moritz, Karim Rashid, Hanna Werning, Jenny Lindholm, Jukka Rintala, Jocelyn Warner jpt.

Tootjateks on tuntud tehased nagu Clarke&Clarke, Kolizz-Art, Graham&Brown, Desima, Paintpart, Sandudd, Plage, Walltastic, Holden Decor, Galerie, Eco, Borastapeter, Fiona, Caselio, Casadeco, Casamance, Camengo, Coswig, Marburg, Komar, Pihlgren & Ritola, Romo, VillaNova, Khroma jt.

Põhitootevalik:
- tapeedid (disaintapeedid, samet- ja teksiiltapeedid, looduslikud roo- ja korktapeedid, foto-ja pilttapeedid, eritellimustapeedid, käsitöötapeedid, naturaalsed pabertapeedid, vinüül- ja flokktapeedid, EASY-UP ehk fliistapeedid)
- tapeediliimid
- šabloonid
- tekstuurgraafika
- sisekujunduselemendid
- sisustuspildid
- sisustuskleebised

Teenused: fototapeetide ja eritellimustapeedi valmistamine, sisekujundusteenused

Paljud tapeedikollektsioonid pakuvad lisaks sisustustekstiile: dekoratiivpadjad, voodipesu, voodikatted, kardinad, kangad, vaibad, dekoratiivpildid.
Tutvu täpsemalt facebook-st värskete trendidega:
KEVAD-SUVI
iLiv´i kollektsioon
Clarke&Clarke Wild Garden tapeedid ja kangad
Clarke&Clarke

Külastage meid Sisustus E Kaubamaja II korruse salongis
Jälgige meid ka Facebookis!

Tapeedistuudio / Kaubamärgid

Pressiteated ja artiklid / Tapeedistuudio

Teadmiste kuu olgu laste päralt! Laste- ja noortetoad

Teadmiste kuu olgu laste päralt! Laste- ja noortetoad

Mida võiks silmas pidada laste-ja noorukitubade kujundamisel. Oluline on leida kompromiss lapse soovide-eelistuste, ruumi võimaluste ning kodu üldise sisekujundusliku terviku vahel. Otstarbekas on planeerida ruum, mis kasvab koos lapsega. Võimalusel vali mööbel, mida saab kohandada vastavalt lapse kasvamisele. Tapeedistuudiost leiad suure valiku laste sarju, lisaks on kleebiskomplektid, pilttapeedid, -paneelid, kangad, voodipesu ja toredad sisustuselemendid.

Suvi Tapeedistuudios - suvised tapeedid ka kangad

Suvi Tapeedistuudios - suvised tapeedid ka kangad

Tapeedistuudio suvised pakkumised lubavad palju rikkalikku ja põnevat tapeeditrendides, lisaks valiku tapeedikollektsioone koos tekstiilide, vaipade ja aksessuaaridega kogu inetrjööri sisustamiseks. Helged värsked toonid, taimeornamentika ja graafilised mustrid, triibud-täpid-ruudud, linnud ja liblikad, sikk-sakk muster, etnilised ornamendid, lapi- ja kollaažitehnika, akvarellmaalilised või gobelääni ja kotiriide mustrid – nendega saad luua suviselt rõõmsameelse interjööri, mis jääb toonust tõstma ka pimedal sügis-talvel.