Tapeedistuudio

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Tapeedistuudio / Tutvustus

Tapeedistuudio pakub Tartus Sisustus E kaubamajas kodusisustajatele võimalust realiseerida oma ideid.

Olles aastaid tagasi alustanud ühe brändiga, oleme tänaseks arenenud tõenäoliselt suurima tapeedikollektsioonide valikuga salongiks Eestis. Valikus on Skandinaaviamaade tapeeditootjate ja disanerite paremik. Lisaks eksklusiivseid disaintapeete Inglise , Saksa ja Hollandi tootjatelt ning dekoratiiv- ja disainkleebiseid Prantsuse tootjalt.

Tapeedistuudiost leiab paber- ja vinüültapeete, roo- ja korktapeete, tekstiil- ja käsitöötapeete, foto- ja pilttapeete, põnevaid disaintapeete ning hulgaliselt ideid, kuidas oma ruum meelepäraseks muuta.

Tapeedistuudiost leiad suure valiku kõige eriilmelisemaid seinakatteid laiast maailmast, nii lihtsaid kui väga erilisi, nii ajaloolisi kui ülikaasaegseid paber- ja fliistapeete, tekstiil- ja käsitöötapeete, foto- ja pilttapeete, põnevaid disaintapeete, lisaks dekoratiiv- ja disainkleebiseid ning hulgaliselt ideid, kuidas oma ruum meelepäraseks muuta.

Paljude tapeetide autoriteks on tunnustatud disainerid: L.Llewelyn-Bowen, Kelly Hoppen, Barbara Hulanicki, Marcel Wanders, Zaha Hadid, Luigi Colani, Ulf Moritz, Karim Rashid, Hanna Werning, Jenny Lindholm, Jukka Rintala, Jocelyn Warner jpt.

Tootjateks on tuntud tehased nagu Clarke&Clarke, Kolizz-Art, Graham&Brown, Desima, Paintpart, Sandudd, Plage, Walltastic, Holden Decor, Galerie, Eco, Borastapeter, Fiona, Caselio, Casadeco, Casamance, Camengo, Coswig, Marburg, Komar, Pihlgren & Ritola, Romo, VillaNova, Khroma jt.

Põhitootevalik:
- tapeedid (disaintapeedid, samet- ja teksiiltapeedid, looduslikud roo- ja korktapeedid, foto-ja pilttapeedid, eritellimustapeedid, käsitöötapeedid, naturaalsed pabertapeedid, vinüül- ja flokktapeedid, EASY-UP ehk fliistapeedid)
- tapeediliimid
- šabloonid
- tekstuurgraafika
- sisekujunduselemendid
- sisustuspildid
- sisustuskleebised

Teenused: fototapeetide ja eritellimustapeedi valmistamine, sisekujundusteenused

Paljud tapeedikollektsioonid pakuvad lisaks sisustustekstiile: dekoratiivpadjad, voodipesu, voodikatted, kardinad, kangad, vaibad, dekoratiivpildid.
Tutvu täpsemalt facebook-st värskete trendidega:
KEVAD-SUVI
iLiv´i kollektsioon
Clarke&Clarke Wild Garden tapeedid ja kangad
Clarke&Clarke

Külastage meid Sisustus E Kaubamaja II korruse salongis
Jälgige meid ka Facebookis!