Vesilux

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Vesilux / Tutvustus

Viessmanni gaasikütteseadmed pakuvad teile väikese ruumivajaduse juures kõrget mugavusastet. Seetõttu on teil lihtne otsustada uue võimsa kütteseadme kasuks, mille saate lihtsalt seinale riputada — kasvõi eluruumi. Sest Viessmanni kondensatsioonitehnika kujutab endast uuenduslikku tipptehnoloogiat, mille märksõnadeks on mugavus, säästlikkus, keskkonnasõbralikkus, vähene müra ja kompaktsus. Sobib küttesьsteemi moderniseerimiseks, uude majja, ridaelamusse või suurtesse kortermajadesse.
Rohkem kui 100%: Viessmanni kondensatsioonitehnika
Viessmanni kondensatsioonitehnika teeb võimalikuks selle, mis esmapilgul uskumatuna tundub — kuni 109%-lise norm-kasuteguri. See on võimalik eelkõige selle tõttu, et kasutatakse ka soojust, mis tavaliselt korstna kaudu välja läheb. Teiseks on Viessmanni roostevabast terasest Inox-Radial-küttepinnal eriline konstruktsioon, mis tagab pideva kõrge efektiivsuse.
Sisemised väärtused: roostevaba teras
Teie küttesьsteem peab olema eelkõige säästlik ja pika kasutuseaga. Seetõttu kasutab Viessmann roostevabast terasest detaile, mis tagavad töökindluse ka pikas perspektiivis.
Lihtsalt hea: kasutamine
Tavaliselt ei pea te end oma Vitodensi reguleerimisega vaevama. Kui seade on tehniku poolt ühe korra reguleeritud, hoolitseb seade just teie soovidele vastava kütte eest. Suve-/talveajale üleminek toimub automaatselt, säästu- ja puhkuseprogramme saab sisse lülitada lihtsa nupulevajutusega.
See teile meeldib: disain
Disain on vaatamist väärt: kvaliteetne ja elegantne, Vitovalget värvi. Kompaktsed mõõtmed sobituvad tavapärastesse köökidesse ja vannitubadesse. Nii integreerub küttetehnika ideaalselt eluruumi.
Efektiivne, pika kasutuseaga, soodsa hinnaga: Vitodens
Veatu ja kõrgeimatele nõudmistele vastav pakkumine, mis veenab teid oma kvaliteedi, pika kasutusea ja püsiva efektiivsusega — seda kõike tõesti soodsa hinnaga.