Viljandi Lexel

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Viljandi Lexel / Tutvustus

Viljandi Lexel AS on pikaajalise mööblitootmise kogemusega ettevõte. Koostöös tellijaga valmib mööbli projekt ning lepitakse kokku kasutatavad materjalid, viimistlus ning lisatarvikud. Eritellimustööde juurde kulub mööbli paigaldamine kohapeal.
Põhitoodang on spoonitud, MDF ja laminaadist mööbel kodu, kontori ja laboratooriumide sisustamiseks, peamiselt eritellimusmööbel:

- Laborimööbel meditsiini ja keskkonnalaboratooriumitele – tõmbekapid, kesklauad, kaalulauad jms, haiglamööbel
- Koolimööbel s.h keemia- ja füüsikaklassi laboritesse, lasteaiamööbel
- Hotelli-, võõrastemaja ja baarimööbel
- Kodumööbel: kapid, garderoobid, köögimööbel, elutoamööbel jm
- Büroomööbel: muuseumi- ja arhiivimööbel; kirjutus- ja arvutilauad, erinevad kapid, riiulid, sektsioonid, rulookapid, vitriinid.

Viljandi Lexel AS mööblitehase toodetud laboratooriumide- ja büroosisustust on paigaldatud erinevatesse keemia-, farmaatsia-, meditsiini- ja teadusasutustesse ning ettevõtetesse peamiselt Eestis kuid ka väljaspool.
Valikloetelu meie tellijatest: Narva Elektrijaamad, Tallinna Tehnikaülikool, Keskkonnauuringute Keskus, Viru Keemia Grupp, Iru Elektrijaam, Eesti Rahva Muuseum, Tallinna Veevärk, Estmilk Production, Tallinna Loomakliinik, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Saku Taimsete Materjalide Kontrollikeskus, Intertek Eurolab. Estonian Cell jpt.
Viljandi Lexel AS on Eesti Puutööliidu ja Eesti Väliskaubandusliidu liige.