KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

Kõlakoda trepihallis

Jane 16.04.2022 21:11

Tere, kas oskate soovitada viimistlusmaterjale või muid elemente, mida saaks lisada trepihalli seintele, et vähendada heli võimendumist ning levimist mööda trepihalli ülemistele korrustele?

Tsiteeri

Pilery Kangur 18.04.2022 11:09

Tere Jane!

Üks lihtsamaid ja efektiivsemaid võimalusi müra vähendamiseks on vähendada heli järelkaja ehk peegeldusi ruumis kasutades akustilisi seinapaneele. Üldjuhul peaks akustiliste seinapaneelide pindala olema umbes pool ruumi põrandapindalast. Akustilised moodulid on toredad dekoratiivelemendid , mis annavad ruumile värvi ja elavdavad interjööri. Paneelidele on mõnel juhul võimalik lasta trükkida näiteks soovitud pilt. Alati sobivad ka visuaalselt rahulikumad,aga huvitava tekstuuriga neutraalset tooni paneelid,mis seinapinnalt väga ei eristu. Samuti saab tellida spoonitud, tekstiilist või nahast akustilisi plaate katmaks seina või ka lage.
Võimalusi on väga palju:
https://www.tk-team.fi/et/products/hush-light-akustiline-paneel
https://wallpanels.eu/tooted/akustilised-paneelid/
https://okka.eu/product/akustilised-paneelid/
https://elkemoobel.ee/ee/product/bitz-wall-sound-absorber


Heade soovidega,
Pilery

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.