SOOVITA HEAD ...

Massaazitool

Mati 12.10.2007 22:41

Soovitan soojalt !
Soetasin endale, väga super ( nagu inimene masseeriks ).
Kauba ostsin Ergofur-ist.
Ja veel : mega hind ( 14900.- )

Tsiteeri

Laura 29.10.2007 09:58

Kinnitan Mati juttu, on hea :)

Tsiteeri

Tiit 30.10.2007 20:35

Võtsin ka samast firmast massaazitooli. Algul olin skeptiline kuid tegelikult kvaliteet ja hind väga hästi paigas.
Küsisin ka teistelt analoogsetelt pakkujatelt kuid hinnad palju kõrgemad ja miks ,ei oska keegi põhjendada.
Ahned lihtsalt.

Tsiteeri

Kaja 30.10.2007 20:38

See on tõsi, tasub vaadata hindasi. Mina muretsesin oma tooli Medifur-ist.

Tsiteeri

Anu Tali 31.10.2007 14:58


Nii selles ergofuris kui medifuris yhed samad toolid ja hind ka sama. Teistel mõttetult kallis. Jäin oma ostuga väga rahule

Tsiteeri

Hannes 03.11.2007 22:22

Massaazitool on tõsiselt hea. Mina eelistasin DVD lugejaga massaazitooli, unusta või ennast ära.Nagu mõni eelminegi kirjutaja, tegin oma ostu samuti Ergofur-ist.

Tsiteeri

massaazitool.ee 09.01.2008 22:30

Õnnitlen kõiki seni rahulolevaid ostjaid, kuid teatan kurbusega, et hea on vaid senikaua parim, kuni veel paremat pole olnud võimalik proovida.
2007.a. Ilumessil oli väljas vähemalt 4 massaazitoolide müüjat, sh. ka eelmainitud firma. Väliselt väga sarnaste toolide hinnad erinesid kordades, ja kõigil soovijatel oli suurepärane võimalus proovida-võrrelda kõiki erinevaid massaazitoole. Meie ostjate seas oli kaks sellist inimest, kes ütlesid, et on kõigi messil esindatud firmade toolid järele proovinud ja tahavad nüüd meilt osta - sest meie toolid pakkusid parimat massaazi.
Kuidas massaazitooli valida, selle kohta on massaazitool.ee veebisaidil mitmeid soovitusi, kuid põhiline soovitus on - ärge laske end pimestada odaval hinnal, kenal disainil ega müügimehe mesijutul. Proovige, proovige ja veelkord proovige erinevaid toole - ning kuulake sisetunnet: mida ütleb teie keha ja vaim. Te ei osta endale pelgalt massaazitooli, vaid kodumassööri, kelle hoolde usaldate enda ja oma lähikondsete tervise, meele- ja heaolu.
Välimus on petlik - ka kaks sinist värvi T-särki võivad poeletil olla kõrvuti, üks hinnaga 50.- ja teine 500.- Esimene luitub pärast 2-3 pesu, teine on veel pärast 30 pesukorda ikka sama värvi. Kumb on siis kasulikum ost?

Tsiteeri

Kaarel 10.01.2008 10:19

Tere, luguppetud inimene massazitool.ee-st !
Teil ju selle Ergofur-iga identsed toolid aga erinevad hinnad.

Tsiteeri

massaazitool.ee 10.01.2008 22:18

Eelmised kommentaarid on küll kukkunud kui ühest suust - kuid vastan siiski täislausega.
Edasiste spekulatsioonide välistamiseks toolide päritolu teemal saatis kolleg järelepärimise tehasesse. Vastuseks tuli tootja esindaja kinnitus, et rohkem neil partnereid Eestis ei ole.

Mis puutub hindadesse, siis massaazitool.ee toolid on premium-klassist, kus hind peegeldab kvaliteeti ja kasutusomadusi. Lähimad analoogid tippmudelile 945 on visuaalselt ja tehniliselt teostuselt (massaazielementide arv, asetus, rullikute kuju jne., kuid erinev juhtpult ja programmid) Inada Robochair, selle tänane soodushind USA-s on 5790 USD (norm 7490USD), vt. www.thefactoryoutlet.com/massage/massage-chairs, Saksamaal Inada D1 hinnaga 5890 eur (www.preistrend.de). Samas USA veebisaidil on väljas ka sarnane, jalatalla- ja käsivarremassaaziga Fujikura 2000, millel väga tasemel 3D-visualiseeringuga jm. "tulede ja viledega" juhtpult - hinnaga 2140 USD. Kas on USA ostjad raha peale vihased või lihtsalt kirjaoskamatud, kui maksavad sama müüja juures enam kui 2x rohkem Inada tooli eest?
Mul on olnud võimalus seda Fujikura tooli isiklikult proovida ja tuleb tunnistada, et vaatamata vägevale välimusele oli massaazielamus väga keskpärane- emotsionaalses plaanis tool mitte ei vähendanud stressi ega väsimust (proovisin messil), vaid pigem ärritas.
Konkurentsitihedal ja väga kvaliteedinõudlikul saksa turul on meie lihtsamate toolide väikeste muudatustega analoogid väljas veebilehel www.massagesessel-shiatsu.de (nahkkattega käetoed on asendatud plastikuga ja juhtpult on puutetundliku monitoriga, sobilik variant hotellidele ja salongidele). Toolid on muide madalaima hinna garantiiga (Tiefpreisgarantie), nii et kes soovib, võib sealt tellida, ehkki hind tuleb kokkuvõttes kõrgem kui meilt ostes)

Soovituseks tõsistele ostjatele - proovige erinevaid toole, erinevates firmades, nii lihtsaid ja odavaid kui kalleid ja täiuslikke. Kui teie soovid ka ei ole hetke majanduslike võimalustega kooskõlas, saate vähemalt teadmise, mille poolest erineb tipptasemel tooli poolt pakutav massaazielamus lihtsamast ja odavamast - ja millest võite pealtnäha väga soodsa hinnaga "identset tooli" ostes ilma jääda. Ja proovige tooli ikka massaaziprogrammiga, mitte silmadega või kõrvadega - müügimehe juttu kuulates.

Tsiteeri

Tiit 11.01.2008 00:06

massaazitool.ee - mis on toolide päritolumaa ?

Tsiteeri

Nipsik 11.01.2008 10:24

Lgp. massaazitool.ee - konkurendi maha tegemisega te küll kliente ja usaldust ei võida. Igal inimesel on õigus osta tooteid kust ta tahab ja millise hinnaga tahab. Kui te arvate, et kliendid on vähe informeeritud ja ei tea teist ja teie parimatest toodetest, siis palun tehke endale rohkem reklaami. Pragusel juhul jätate mulje, et teil on probleeme ja et Ergofuril on hea müügimees, kes oma nn. mesijutuga kliente võidab. Aga kas on ikka ainult jutt mesimagus, kui kliendid ka tootega rahule on jäänud?

Tsiteeri

massaazitool.ee 11.01.2008 12:31

Põhjus miks sõna sai võetud - mida on meile öelnud erinevad kliendid ja mis tuli välja ka hr. Kaareli kommentaarist - on Ergofuri poolt klientide eksitamine infoga, nagu oleksid neil müügis samad toolid mis meil. Soliidsete firmade repertuaari ei kuulu enda ehtimine võõraste sulgedega. Meie põhimõtteks on ja jääb klientidele põhjaliku info andmine + valikuvabaduse jätmine ja me ei hakka ka massaazitool.ee poolt müüdavaid tooteid väljamõeldud nimede all foorumites kiitma (milline mulje eelpooltoodust jääb). Siinkohal toon eeskujuks lp. Nipsiku, kes ainukesena on avaldanud vähemalt e-maili aadressi.
Fujikura võrdlemine ei olnud küll mõeldud halvustamisena - tahtsin lihtsalt öelda, et tool on müügis eksklusiivset välimust arvestades väga soodsa, kuid siiski õiglase hinnaga.

Tsiteeri

Tiit 11.01.2008 13:31

massazitool.ee - aga ikkagi päritolumaa ?

Tsiteeri

Ergofur OÜ 11.01.2008 13:48

Tere,

Kuna teema on läinud väga tuliseks, ütleksin ka omaltpoolt mõne sõna.
Milleks sellised süüdistused Ergofur-i suunas ?
Arvan, et kõige õigem oleks inimesel ( tooli huvilisel ) vaadata ja võrrelda Ergofur OÜ massaazitoole ning massaazitool.ee tooteid omavahel, siis teha järeldusi.

See kuidas kujunevad toodete hinnad, on iga firma enda asi !!

KUTSUME INIMESI VAATAMA JA VÕRDLEMA !

Kõike kaunist,

Udo Pajoste
Ergofur OÜ
Tallinn, Tondi 8a 11313
GSM:372 5028580
udo.pajoste@ergofur.com
www.ergofur.com

Tsiteeri

Kaarel 12.01.2008 18:06

Tore kohe näha kuidas eestlased ikka kaklevad. Olen ka käinud messidel ja vaadanud ja proovinud neid erinevaid toole . Ja muideks proovisin nende mõlema firma toole viimasel ilumessil ja olen enam kui kindel, et toolid olid vägagi identsed. Ainult hinnad on vägagi erinevad...
Kui vaadata pilte toodetest mõlema kodulehel,siis on tooted identse välimusega. Messil proovides olid ka toolid ühesugused
Millest tuleneb,oskavad kindlasti need ettevõtted ise selgitada. Aga mulle tundub isiklikult, et ühel on lihtsalt vähe ahnemad kasumi teenimis plaanid ja nyyd pyytakse materdada seda, kes on normaalsemad hinnad välja toonud. Selge on see, et selline kaup on lux kaup ja mitte kõigile taskukohane .Aga sellepärast lihtsalt hinda laduda, et võiks nagu sellise kauba eest küsida suurt raha, siis see on lihtsalt nõme.
Soovin mõlemale ettevõttele edu ja ausat kauplemist!

Tsiteeri

vici 15.01.2008 09:09

Käisin hiljuti puhkamas ja oma lendu oodates sai üht Panasonicu tooli proovitud. Täitsa kiftid asjad need massaazitoolid, nüüd olen täitsa sõltlane ja ihumassööri pean vist tööta jätma :)
Ergofur ja massaazitool.ee, mis firmat Teie maale toote?

Tsiteeri

vici 15.01.2008 09:14

Käisin hiljuti puhkamas ja oma lendu oodates sai üht Panasonicu tooli proovitud. Täitsa kiftid asjad need massaazitoolid, nüüd olen täitsa sõltlane ja ihumassööri pean vist tööta jätma :)
Ergofur ja massaazitool.ee, mis firmat Teie maale toote?

Tsiteeri

Ergofur OÜ 15.01.2008 09:25

Meie pakume tuntud Jaapani firma tooteid :)

Tsiteeri

vici 15.01.2008 10:03

Jaapan kõlab küll hästi, mis firmat täpsemalt?

Tsiteeri

vici 15.01.2008 10:06

Jaapan kõlab küll hästi, mis firmat täpsemalt?

Tsiteeri

vici 15.01.2008 10:20

Jaapan kõlab küll hästi, mis firmat täpsemalt?

Tsiteeri

vici 15.01.2008 10:36

Sorry, olen vist netiaasjanduses algaja- duubeldamine polnud tahtlik :)
Eelistangi tuntud brändi siis on tavaliselt asjatundlik hooldus ka garanteeritud.
Nii et, Ergofur, ootan kiirelt Teie vastust! Uus komandeering juba ootab ja enne seda tahaks emale üllatuse teha.

Tsiteeri

Ergofur 15.01.2008 15:57

Kes ütles, et meil ei ole asjatunlik hooldus ja garantii ?
Kui soovite kiirelt otsustada, soovitan kohapeale tulla !

Tsiteeri

vici 16.01.2008 09:43

Amet selline, et pole aega mööda firmasid kolada. Pealegi saab praegusel netiajastul vajaliku eelinfo ka e-maili teel kätte. Kui Te ei soovi siin reklaami teha siis palun kirjutage mulle. Olen brändifriik- patoloogia vist, ainult tuntud asjad panevad ka mind ennast liikuma :)

Tsiteeri

Toomas 16.01.2008 15:43

No Panasonic mind küll liikuma ei paneks

Tsiteeri

John 17.01.2008 20:16

Panasonic paneb vist rahakoti rauad ka korralikult liikuma. Kas nime eest ainult tasub niipalju maksta.
Messil olen uurinud hindu ja seal algab kõige odavam hind sealt kus mõnel kallimad lõppevad......

Tsiteeri

kriss 18.01.2008 10:07

john räägib nii head eesti keelt, kust Te pärit olete? :)

Tsiteeri

John 20.01.2008 15:47

IkkaTallinnast, tänan küsimast. Kas Kriss soovib tutvuda( loodetavasti ikka naine olema ja kena veel olema:).

Tsiteeri

Jaanika 20.01.2008 20:53

Lugesin reedesest lehest pika jutu massaazitoolidest ja nüüd netti tulles avastasin siin veel põhjaliku diskussiooni. Arusaamatud hinna vahed toodetel muidugi. Aga vaadates Ergofuri ja Massaazitooli kodulehtedel olevaid pilte, siis tundub küll, et ühesugused tooted. värvid võivad küll eksitada kuid mudelid vist samad. Lihtsalt yks püüab paremate hindadega turule tulla. Panasonic paneb aga hindadega vist kõigist yle...
Püüan järgmine nädal mõlemas firmas kohal käia ja teha endale selgeks kumb ajab jama...

ps. VICI kui oled brändifriik, siis kalapulkade bränd ei ole mitte parim bränd enda reklaamimiseks :)

Tsiteeri

vici 21.01.2008 09:12

to Jaanika,
Teie olete vist "tüüpiline eestlane"- jutu järgi kisub siin kommentaarides juba nagu mingiks Perekooliks kätte. Julgust üle jääb siis toksige oma e-mail ka sisse.

Tsiteeri

vici 24.01.2008 09:19

Anu Tali,
Mis tooli mudel Teil on ja millal see on soetatud, sooviksin võimaluse korral Teie tooli näha. Minuteada müüb Ergofur tänini paberilt toole, reaalseid näidiseid on neil ainult 2.

Tsiteeri

Anu Tali 25.01.2008 11:26

Tere Vici,

Tool ( EF-71 ) asub kodus ja mees mul juba olemas :-)
Või on kindel soov ikkagi külla tulla :-)?
Aga ostu tegin ilumessilt 2007 ja usun, et tooli näed Sa Ergofur-is paremini.

Kaunist päeva


Tsiteeri

Luts 28.01.2008 12:30

mis mul mehest, Tali pruudiga igal ajal! algul väike massaaz ja edasi teadagi mis :)

Tsiteeri

päris eestlane 27.02.2008 14:21

kõik ülaltoodud kaklused on täitsa jama. Mõlemad firmad müüvad odava Hiina kraami. Kui nüüd brändidest rääkida, siis kõige tugevam Euroopas www.casada.de
Neil on tõesti kvaliteetsed asjad.
Parimat soovides, massaažitoolide tootja, päris eestlane

Tsiteeri

päris eestlane 27.02.2008 14:21

kõik ülaltoodud kaklused on täitsa jama. Mõlemad firmad müüvad odava Hiina kraami. Kui nüüd brändidest rääkida, siis kõige tugevam Euroopas www.casada.de
Neil on tõesti kvaliteetsed asjad.
Parimat soovides, massaažitoolide tootja, päris eestlane

Tsiteeri

Sakslane 27.02.2008 21:24

Tere eestlane,
Tore, kui ise usud seda juttu.Hind ei tee tootest veel Sakslast, Eestlast ega ka Hiinlast.
Kõige tugevam Euroopas on Casada kindlasti hindade poolest ! Ma arvan, et Hiina rahvas momendil solvuks, et nende tööd ei austata :-).
Vabandust, kui Teie usu ja lootuse purustasin.

Edu kõigile.

Tsiteeri

Medifur 28.02.2008 10:44

Tore lugeda Casada kiidulaulu, kelle esindaja teatas Soome messil, et ka nende tootmine käib Hiinas.Enamikul Saksa ettevõtetel tootmine Hiinas. kui Eesti esindajale ei peeta seda vajalikuks teada anda , siis on kahju ja firma sisene probleem.
see kui otsustate suurt kasumimarginaali kasutada, ei tee teid paremaks müüjaks

Tsiteeri

päris eestlane 03.03.2008 15:56

Austatud filoosofid Sakslane ja Medifur !
Nagu ma aru sain, teid kasumimarginal üldse ei puuduta, ilmselt teie äri püsib teiste põhimõttete peal.
Tore kuulda, aga raske uskuda. Peate oma kliente lollideks, püüdes neile seletada ei kvaliteetne massaažitool maksab ainult paarkümmend tuhat. Miks siis Sanyo oma tool maksab 120 000, või siis Panasonik 80 000 ? Teie loogika järgi, tsitaat "...otsus suurt kasumimarginaali kasutada". Igaüks teab ju, et seadmete hinnakujundamisel mängib olulist rolli detailid ja kuuluv materjal. Aga miks näiteks originaal teksased "BOSS" maksavad 2000 (mis ka tehakse enamasti Hiinas) ja otse Hiinast
võib neid osta 500 eest ? Casada seadmed küll valmistatakse Hiinas, sakslased ehitasid üles seal oma tehase ja kasutavad tootmises kvaliteetsed materjalid. Ja veel niipalju, et peaaegu kõikidel Casada esindajatel massaažitoolid on laos olemas. Medifuri või Ergofuri ostu puhul tuleb raha ennem ära maksta ja siis kuu aega oodata (nende müügiinimeste jutu pealt), kui see tool Eestisse jõuab (ei usu ei kuu jooksul jõuab, kuna kuu aja võtab ainult logistika). Kui siis edasi võrrelda Casadat ja Medifuri, siis keegi ei tea, kaua Medifuri poolt maale toodud toolid vastu peavad (ta veel päris noor turul). Medifur annab garantiiaja ainult 1.aasta (odavale hiina pasale ongi selline garantii, hea kui ta selle vastu peab).
Casadal garantiiaeg vähemalt 2.aastat ja mõnides riikides 3.aastat.
Soovides müügiedu Medifurile ja teistele odava hiina kraami maaletoojale (loe tuntud hiina Brändite maaletoojale)...

Päris eestlane

Tsiteeri

Sakslane 03.03.2008 23:52

Huvitav, miks eestlase veri nõnda keema läks ...?
Te ju tunnistate ka ise Lp. Casada eestlane, et Teie toolid on nn. Hiina pask. Miks ei või olla samuti Medifuris pakutavad toolid Saksa kaup, kelle tootmine Hiinas ?

Mina oman samuti massaazitooli mille päritolu on Hiina. Tool on vastupidanud juba 4,5 aastat ( ei ühtegi viga ). Kas oleksin pidanud maksma siis topelt raha ? Selle ülejäänud rahaga käisin ma Hispaanias reisil !!:-)

Ja mis puudutab teksaseid, siis käin Cartini teksastega mis maksid 349.- saan 6 paari teksaseid 2000.- eest. Muidugi peale 3 -dat paari tahaks võibolla uuemat mudelit :-).

Jõudu,


Tsiteeri

Sakslane 03.03.2008 23:52

Huvitav, miks eestlase veri nõnda keema läks ...?
Te ju tunnistate ka ise Lp. Casada eestlane, et Teie toolid on nn. Hiina pask. Miks ei või olla samuti Medifuris pakutavad toolid Saksa kaup, kelle tootmine Hiinas ?

Mina oman samuti massaazitooli mille päritolu on Hiina. Tool on vastupidanud juba 4,5 aastat ( ei ühtegi viga ). Kas oleksin pidanud maksma siis topelt raha ? Selle ülejäänud rahaga käisin ma Hispaanias reisil !!:-)

Ja mis puudutab teksaseid, siis käin Cartini teksastega mis maksid 349.- saan 6 paari teksaseid 2000.- eest. Muidugi peale 3 -dat paari tahaks võibolla uuemat mudelit :-).

Jõudu,


Tsiteeri

päris eestlane 04.03.2008 10:03

Austatud Sakslane !
Kust ma teada saan et, et Medifuris pakutavad toolid on Saksa kaup ?
Edu sulle Cartini kandmisel ja ära sülita mind veenduda et sinu tool vastu pidanud 4,5 aastat ! Kui ta sul mööblina seisnud siis jah...
Peale sinu tooli võib olla keegi hakkab tahtma paremat, aga massaažitoole nii tihti ei vaheta...

Tsiteeri

Sakslane 04.03.2008 21:28

Lp. eestlane !
Kas 4,5 aastat tundub ULME ?
Oskan aastaid ja kuupäevipäevi lugeda !Arvutasin 5 korda ja ikka sain 4,5 aastat. Kas Casada massaazitoolid ei peagi sellise aja vastu, 2a ja kõik ?
Selles on Teil nüüd küll õigus, massaazitool on üks-osa mööblist :-)

Kokkuvõttes: EI NÄE PÕHJUST, MIKS OLEKSIN PIDANUD OSTMA 2 KORDA KALLIMA MASSAAZITOOLI KUI VÄLJANÄGEMINE, FUNKTSIOONID, VASTUPIDAVUS ON KÕIGIL TOOLIDEL SAMAD ????

Edu kõigile,


Tsiteeri

Sakslane 04.03.2008 21:29

Lp. eestlane !
Kas 4,5 aastat tundub ULME ?
Oskan aastaid ja kuupäevipäevi lugeda !Arvutasin 5 korda ja ikka sain 4,5 aastat. Kas Casada massaazitoolid ei peagi sellise aja vastu, 2a ja kõik ?
Selles on Teil nüüd küll õigus, massaazitool on üks-osa mööblist :-)

Kokkuvõttes: EI NÄE PÕHJUST, MIKS OLEKSIN PIDANUD OSTMA 2 KORDA KALLIMA MASSAAZITOOLI KUI VÄLJANÄGEMINE, FUNKTSIOONID, VASTUPIDAVUS ON KÕIGIL TOOLIDEL SAMAD ????

Edu kõigile,


Tsiteeri

päris eestlane 05.03.2008 10:29

See on küll valetamine, et kõik on sama, see umbes nii kui võrrelda sinu lemmik Cartini ja Marlboro Classic... väljanägemine , funktsioonid, vastupidavus ??? on UMBES sama. Inimesed ju lollid pole kui nad ostavad kallimaid teksaseid ja rohkem kui 70 riikides ostavad Casada tooteid ka. Või maailma tarkus kuulub ainult Hr. Sakslasele Medifurist ?

P.S. Casadal oli hiljuti üritus Saksamaal, kuhu said kutsutud erinevatest riikidest kliendid, kes kasutavad nende tooteid rohkem kui 10 aastat. Ja kõik olid rahul, nende toolid töötavad suurepäraselt juba rohkem kui 10 aastat !
Hiina tehas, kust võtab oma toolid hr.Sakslane Medifurist on kõigest viis aastat vana. Ehitatud selle põhimõttega nagu enamus odavaid hiina vabrikuid. Nende eesmärk on kopeerida tuntumaid tooteid niikaua kui tulrul on nišši neile odavale ja mitte kvaliteetsele toodetele.

Tsiteeri

Medifur 05.03.2008 10:51

Kuulge Teie ärimagnaat casadast. Lõpetage oma laimamine. Pole teie asi kui kaua on Medifur turul olnud.
Igatahes oleme juhtivad massaaziatrvete müüjad Eestis. Kui soovite arutada meie ettevõttest siis helistage 5067040 Vahur Õismaa , saame kokku jA ARUTAME ASJA. mITTE SIIN ANONÜÜMSELT LAIMATES. Tüüpiline eesti mehehakatis......
Kui müük ei edene katsuge kuidagi asjalikumalt hakkama saada....

Tsiteeri

päris eestlane 05.03.2008 13:20

Huvitav, miks Medifuril veri keema läks ...?
Lihtsalt tahtsin natukese valgustada massaažitoolide turgu...
Tsitaat Medifurist: "Kui müük ei edene katsuge kuidagi asjalikumalt hakkama saada...."
Täitsa aru saadav olukord: noor juhtiv massaažitarvete müüja tuli turule...
Casada edukalt müüb oma seadmed nii Eestis, kuid ka rohkem kui 70 riikides maailmas !

Edu noorele massaažitarvete magnaadile soovides,
Päris Eestlane

Tsiteeri

Sakslane 05.03.2008 20:14

Päris põnev,
Tundub, et päris eestlane ei ole siiani mõistnud, et mina ei ole Medifur. Soovitan minna politseisse tööle, seal õpetatakse jälitamist :-).
Loomulikult peate Te oma jama kiitma. Vaatasin Hiina kodukatel ringi ja mis ma nägin : ÜHEL KODUKAL PUHTA CASADA VALIKUS OLEV MASSAAZITOOL ??Õige-õige Saksa toode, Sakslased läksid Hiina tööle !!?

Ilus oleks inimestele tõtt rääkida ( kirjutada ) !!!

Jõudu kõigile.

Tsiteeri

päris eestlane 06.03.2008 18:31

Lp. Sakslane ! Sinu jutu pealt jääb selline mulje nagu oledki Medifurist või Ergofurist või Unisofast.
Kust sa oled ? Päris kenasti jägad massaažitehnikas, oskad Hiina kodukaid ringi vaadata, ega sa tõusev massaaži magnat ei ole ? Kas sel Hiina kodulehel, kus olid sa näinud CASADA VALIKUS MASSAAZITOOL , oli võimalik seda tooli ka seest vaadata, kuivõrd kvaliteetsed detailid hiinlased panid selle tooli sisse ? Või see selgub ainult aasta pärast, kui garantii hakkab läbi saama ?

Tsiteeri

Merike 06.03.2008 18:39

Halb näha kuidas inimesed kaklevad. Endal kodus Casada oma juba 8 aastat ja siiani korralikult töötab. Olen seda ostnud Saksamaalt ammu tagasi. Ei oska teiste toolide kohta mitte halba ega head öelda, aga minu oma on täitsa OK.

Tsiteeri

Sakslane 06.03.2008 23:01

Lp.eestlane,
Seekord panite firmade pommitamisega mööda ! Olen kindel, et iga teine inimene oskab kasutada interneti . Siit ka, ei pea olema eriti suur geenius, et leida Hiina kodukaid !! Kui ei tea siis soovitan kasutada Google otsingut.
Ütlen veelkord: et kui on suurem juurdehindlus, ei tee see toodet sugugi kvaliteetsemaks ega vastupidavamaks !!
Eks Te ise ju tea, kui kvaliteetseid juppe Hiinlased kasutavad :-).
Võibolla on asi ka selles, et Sakslased ei soovi Teile tunnistada suhteid Hiinaga.
Näete ise 8 aastat Hiina toode juba vastpidanud, miks siis teiste firmade tooteid ei või vastupidada ?

Te olete lahedad,

Tsiteeri

cosmo 23.03.2008 21:51

Hiinas on kahjuks tihti nii, et üks tehas toodab 8h tuntud tuntud kaubamärki ning siis panevad sama toodet ilma logota edasi. Ning kalli kaubamärgi omanikud midagi teha ei saa... Nii see juba on, et Hiina on maailmavabrik.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.