SOOVITA HEAD ...

parimad mööblipoed Tartus?

Xena 28.05.2008 21:23

Paluks nõu, millised on Tartus suuremad ja parimad mööblipoed teie arvates? Oluline oleks et oleks rahakotisõbralik ja samas ka kvaliteet normis (Jyskist sai ostetud arvutilaud odavuse järgi ja EI OLE kvaliteediga rahul!) Plaanis osta pehme mööbel. Käidud Sotkas, Teguri mööblikeskuses, E-kaubamajas ja Aardlas ka kahes väikses mööblipoes millede nime ei mäleta. Keegi mainis et Tiigi tänaval miskit head ja Vitamiinis pidi ka korralik mööblipood olema? Vihjed, soovitused , kasulikud lingid kõik oodatud. Ei ole ise päris Tartu inimene ja interneti kasutamises ka alles algaja. Tänud ette!

Tsiteeri

tartlane 03.07.2008 14:48

minu arvates teguri ongi parima mööblivalikuga. võiksid ehk vaadata ka riia tänava diivaniparadiisi, mis on hiljuti laienenud. tiigist saab küll odavamat sorti pehmet mööblit (vist ukraina), aga seal stiililt suht üksluine valik. vitamiini tn-l avati kunagi Living.ee esindus, aga minu arvates seal eriti head valikut ei olnud. Aga Turu tn-l võib vaadata Sisustus 5 poodi.

Tsiteeri

Eri pehmemööbel 20.11.2009 19:32

Xena kirjutas:
Paluks nõu, millised on Tartus suuremad ja parimad mööblipoed teie arvates? Oluline oleks et oleks rahakotisõbralik ja samas ka kvaliteet normis (Jyskist sai ostetud arvutilaud odavuse järgi ja EI OLE kvaliteediga rahul!) Plaanis osta pehme mööbel. Käidud Sotkas, Teguri mööblikeskuses, E-kaubamajas ja Aardlas ka kahes väikses mööblipoes millede nime ei mäleta. Keegi mainis et Tiigi tänaval miskit head ja Vitamiinis pidi ka korralik mööblipood olema? Vihjed, soovitused , kasulikud lingid kõik oodatud. Ei ole ise päris Tartu inimene ja interneti kasutamises ka alles algaja. Tänud ette!


Külasta lehekülge: www.eri.pehmemoobel või www.pehmemoobel.eu , võimalik tellida täpselt selline mööbel nagu Sina soovid!

Tsiteeri

Eri pehmemööbel 20.11.2009 19:34

Xena kirjutas:
Paluks nõu, millised on Tartus suuremad ja parimad mööblipoed teie arvates? Oluline oleks et oleks rahakotisõbralik ja samas ka kvaliteet normis (Jyskist sai ostetud arvutilaud odavuse järgi ja EI OLE kvaliteediga rahul!) Plaanis osta pehme mööbel. Käidud Sotkas, Teguri mööblikeskuses, E-kaubamajas ja Aardlas ka kahes väikses mööblipoes millede nime ei mäleta. Keegi mainis et Tiigi tänaval miskit head ja Vitamiinis pidi ka korralik mööblipood olema? Vihjed, soovitused , kasulikud lingid kõik oodatud. Ei ole ise päris Tartu inimene ja interneti kasutamises ka alles algaja. Tänud ette!


Külasta lehekülge: www.eri.pehmemoobel või www.pehmemoobel.eu , võimalik tellida täpselt selline mööbel nagu Sina soovid!

Tsiteeri

Annika 20.11.2009 19:40

Mina käisin sellises kohas nagu Ropkamõisa 10 Dentese majas, kus tegutseb Tartus parim pehmemööblimeeskond, kes ei tee endale eriti suuri reklaame ega midagi, levib teadmine neist ainult tutvuste kaudu ja tõesti googeldamise käigus suutsin nad ka leida. Tellisin endale sohva ja sain täpselt sellise nagu soovisin, kuigi võttis natuke aega aga selle eest tasus ootamine ära, et vastupidavus ja materjalide valik on lausa super! Antud pehmemööbli meister seal on tegutsenud Tartus juba 30 aastat ja tema kvaliteet ja see kuidas ta seda mööblit valmistab on lausa pärl kui võrrelda teisi müügisalonge, kus tõesti nagu ainult hinnad on krõbedad:S

www.eri.pehmemoobel.eu

Tsiteeri

Siim 04.01.2011 13:00

Kõige paremini sobib Basic Kontorimööbel kuna hinnad on odavad, kättesaamine kiire ja tooteid on kerge ka ise paigaldada!

Analoogset mööblit parema hinnaga pole võimalik leida!

Tsiteeri

Robi 11.02.2011 10:52

Mina lasin endale mööblit teha just ülalpoolnimetatud kohas - Basic Kontorimööbel OÜ's.
Minu soov oli saada 1.8x1.8m lauda, mis oleks L kujuline.
Tarneaeg 2 nädalat, hind märgatavalt soodsam ühest teisest tegijast ning mööblitükk toodi ka tasuta kätte.

Soovitan ka teil vaadata http://www.basic.ee

Tsiteeri

Askorpuit 12.03.2011 15:27

Mööblipoe asemel soovitaksin Teil tellida mööbel vastavalt Teie ruumilahendusele otse Eesti tegijalt:

Askorpuit OÜ tegeleb eritellimusel kvaliteetse mööbli valmistamisega.
Tellimisvalikus on:

* Köögimööbel
* Uksed
* Voodid
* Diivanilauad
* Riiulid
* Kapid
* Nukumajad- ja mööbel
*Ja palju muud, mis pähe tuleb...

Transport ja paigaldus üle Eesti tasuta.

Tehtud töid näete veel: www.askorpuit.ee

Info: gerdi@askorpuit.ee

Tsiteeri

Teet 27.05.2013 17:55

Soovitan ülalpool juba kiidetud Basic Kontorimööblit. Mina sain enda kodukontori sisustatud üle ootuste hea hinnaga. Paikapanek toimus üle ootuste kiirelt. Kiiruga sattusin ainult nende blogile. http://blog.kontorimoobel.ee/standard

Tsiteeri

urmas 18.04.2018 17:41

Mina pakkun MKESKUS , asub puiestee tanaval , võib vaadata koduleht : www.mkeskus.ee

Tsiteeri

Ria 23.03.2021 14:15

Soovitan seda poodi https://yourroom.ee

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.