Artiklid ja uudised

Sisekujunduse trendid 2021 Home4you valikus


MUST
Inimesed seostavad musta värvi negatiivsete emotsioonidega, kuigi kõik teavad, et kõige elegantsem kleit on just must kleit! Leiame, et musta kõrval hakkab kõige paremini silma meid ümbritsev naturaalne ilu ja värvigamma. Eluruumis muutuvad nii teised värvitoonid erksamaks ja ekspressiivsemaks, suunates tähelepanu toa sisustuse põhielementidele. Tule leia Home4you'st mustad detailid nagu vitriinkapp Seaford või lambanahk Merino.


MARMOR
Marmor on trendina areenil olnud juba mõned aastad. Mitte kõik sisustustrendid ei aegu paari kuu või aastaga. Kui ihkad trenditeadlikku elamist, tasub mõelda marmorist detailidele. Home4you valikust leiad marmor imitatsiooniga laias valikus diivani- ja abilaudasid (Alisma) ning põnevaid aksessuaare koju (marmorkandik Kappa)


AJAHAMBAST PURETUD
Et tasakaalustada ultramoodsat on tänavu trendikas taaskasutusest ja ajaloolistest stiilidest inspireeritud elemendid elamises. Eks me lihtsalt otsi seda õdusat ja kodust olemist. Elades kiirel digitaalsel ajastul võiks kodu pakkuda midagi tuttavat ja nostalgilist. Nii ongi ajahambast puretud detailidega hea võimalus trendikasse elamisse särtsu tuua. Home4you valikust osutusid teiste seas meie lemmikuks Westbury söögilaud ja kirstude komplekt Trunk.


PUIT
Puitu saab kasutada nii põranda-, kui seinamaterjalina, efektsete kujunduselementide valmistamiseks, treppideks, töötasapindadeks ja mitmetes muudes siseinterjööri elementides. Home4you trenditeadlikust valikust leiad INDUS sarja tooted, mis sobivad ideaalselt esindamaks puitu sinu kodus.

Sisestatud: 13.01.2021

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel.:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Üks atraktsioon, mis väliüritustel igal juhul lapsi tõmbab, on kindlasti batuut. Samal põhjusel on ka batuudikeskused popiks muutunud – kellele ei meeldiks siis nii kaua hüpata, kui vähegi jaksu on? Kui aga väliüritused kodulinna kätte ei tule ning ei taha kogu aeg ka batuudikeskuse külastamise eest maksta, on võimalus osta koju üks korralik batuut. Kuidas aga valida välja kvaliteetne batuut, mis pakuks mitme aasta jooksul kõikidele rõõmu?

vaata kõiki