Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Pilkupüüdvad riiuliideed


Meie sisustustrendides on minimalism endiselt moes, suured nõukaaegsed sektsioonkapid niipea tagasitulekut ilmselt ei tee. Eestlane armastab üldiselt peidetud panipaikki, kuhu kogunenud kodutarbed ja mälestusväärse esemed peitu panna, kuid kogu selle minimalismi keskele sobiks üks originaalne ja pilkupüüdev riiul imehästi.


Eestimaa suurematest sisustuskauplustest väga huvitavaid ja omapäraseid lahendusi küll ilmselt ei leia, panustatakse rohkem teada tuntud tavalistele nelinurksetele raamaturiiulitele ja väiksematele sektsioonidele. Osavate kätega tislereid leidub meil aga kindlasti palju, kelle jaoks oleks näiteks Eestimaa kujulise seinariiuli meisterdamine üks parimaid signatuure tehtud tööde hulgast.


Hea idee on teostamist väärt!


Autor: Kaisa Kabin
Fotod:
http://freshome.com/
http://www.victorianplumbing.co.uk
http://homedesign.buzzdose.com

Sisestatud: 04.10.2010

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Meil on olnud 10 aastat rõõmu ning sellega koos kogunenud kogemust olla Eestlaste kodudes hubasuse ja kodutunde loojateks. Alati ei ole kõige lihtsam teha valikuid, mis jäävad sind igapäevaselt saatma. home&you mitmekülgne ja üllatusterohke tootevalik pakub inspiratsiooni omanäolise olemise loomiseks. Meie soov on, et Sinu elu oleks täis inspiratsiooni. Aitame luua mõnusat kodust atmosfääri ja pakume kaasaegselt stiilset funktsionaalsust.

Sisekujundaja nipid VAU-efekti tekitamiseks interjööris

Sisekujundaja nipid VAU-efekti tekitamiseks interjööris

Sisekujunduses on ikka nii, et mööblikataloogide stiilis tüüplahendused on head ja turvalised, ent ometi on just väiksed vimkad ja kiiksuga sisustuselemendid need, mis teevad ühest majast või korterist kodu, rääkides selle omanike lugu. Mida aga teha siis, kui sinu kodu interjöör igatseb midagi erilist, ent sul pole õrna aimugi, mis see olla võiks? Ära muretse - meil on taolisteks puhkudeks hulgaliselt häid soovitusi! Toome sinuni mõned põnevad ideed meie sisekujundaja varasalvest.

vaata kõiki