Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Pilkupüüdvad riiuliideed


Meie sisustustrendides on minimalism endiselt moes, suured nõukaaegsed sektsioonkapid niipea tagasitulekut ilmselt ei tee. Eestlane armastab üldiselt peidetud panipaikki, kuhu kogunenud kodutarbed ja mälestusväärse esemed peitu panna, kuid kogu selle minimalismi keskele sobiks üks originaalne ja pilkupüüdev riiul imehästi.


Eestimaa suurematest sisustuskauplustest väga huvitavaid ja omapäraseid lahendusi küll ilmselt ei leia, panustatakse rohkem teada tuntud tavalistele nelinurksetele raamaturiiulitele ja väiksematele sektsioonidele. Osavate kätega tislereid leidub meil aga kindlasti palju, kelle jaoks oleks näiteks Eestimaa kujulise seinariiuli meisterdamine üks parimaid signatuure tehtud tööde hulgast.


Hea idee on teostamist väärt!


Autor: Kaisa Kabin
Fotod:
http://freshome.com/
http://www.victorianplumbing.co.uk
http://homedesign.buzzdose.com

Sisestatud: 04.10.2010

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki