Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Pilkupüüdvad riiuliideed


Meie sisustustrendides on minimalism endiselt moes, suured nõukaaegsed sektsioonkapid niipea tagasitulekut ilmselt ei tee. Eestlane armastab üldiselt peidetud panipaikki, kuhu kogunenud kodutarbed ja mälestusväärse esemed peitu panna, kuid kogu selle minimalismi keskele sobiks üks originaalne ja pilkupüüdev riiul imehästi.


Eestimaa suurematest sisustuskauplustest väga huvitavaid ja omapäraseid lahendusi küll ilmselt ei leia, panustatakse rohkem teada tuntud tavalistele nelinurksetele raamaturiiulitele ja väiksematele sektsioonidele. Osavate kätega tislereid leidub meil aga kindlasti palju, kelle jaoks oleks näiteks Eestimaa kujulise seinariiuli meisterdamine üks parimaid signatuure tehtud tööde hulgast.


Hea idee on teostamist väärt!


Autor: Kaisa Kabin
Fotod:
http://freshome.com/
http://www.victorianplumbing.co.uk
http://homedesign.buzzdose.com

Sisestatud: 04.10.2010

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki