Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Harmooniline katusekorter

Üks lihtne ja loogiline pisike katusekorruse korter, kus iga asi on omale õige koha leidnud muutes elu mugavaks ja praktiliseks. Samal ajal omades luksusliku puudutust. Korter asub pööningu korrusel, seega pea kõik seinad on kaldega viilu alused, mis annab ruumidele palju isikupära juurde.
Kuigi seinad on ühtlaselt valged ei tundu nad üksluiselt igavad kuna on igas toas dekoreeritud elementidega, mis tõstavad nende lihtsust: tumedad talad, mis jooksevad läbi lae, väike metsatapeet ja stiilne kivikamin. Korteril on ka väike rõdu, kuhu vaevu mahub laud ja neli tooli, kuid see pisike lisaväärtus on hindamatut, kui seal hommikukohvi nautida.Koostanud: Kaisa Kabin
Algallikas

Sisestatud: 20.12.2010

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Meil on olnud 10 aastat rõõmu ning sellega koos kogunenud kogemust olla Eestlaste kodudes hubasuse ja kodutunde loojateks. Alati ei ole kõige lihtsam teha valikuid, mis jäävad sind igapäevaselt saatma. home&you mitmekülgne ja üllatusterohke tootevalik pakub inspiratsiooni omanäolise olemise loomiseks. Meie soov on, et Sinu elu oleks täis inspiratsiooni. Aitame luua mõnusat kodust atmosfääri ja pakume kaasaegselt stiilset funktsionaalsust.

vaata kõiki