Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Stiilinäide New Yorkist

New York on teada tuntud moe ja disaini pealinn, heidame nüüd pilgu ühte eriti stiilsesse korterisse, mis asub Park Avenue’l. Korter, kus igast ruumist õhkub stiilsust, kuid samas hubasust.Korteris on ühendatud kaasaegsed mugavused, klassikalise täpsuse ja huvitavate detailidega, millest tasuks kindlasti šnitti võtta. Elutuba on suur ja avar, mõnusa vaatega Park avenuele. Korteri värvivalik on väga lihtne ja harmoneeruv. Valge, hall, must ja tagasihoidlik kollane sobivad omavahel ideaalselt. Hall tapeet, mis tavaliselt jääks tagaplaanile tonaalsuse poolest, on selles korteris vastupidiselt peamine pilgupüüdja oma mustriga ning loob korteris visuaalse harmoonia. Magamistoad on samuti suured, mida avardavad veelgi maast laeni aknad.

Köögis on kõik täpselt läbi mõeldud, ning kõik asub omal kohal, et igapäevane kiire elu saaks sujuvalt laabuda.
Tualettruum on meistriteos omaette, külluslik luksus ja jaapanlik seinakate.
See korter on ehe näide, kuidas ka nii täis ehitatud linnas kui seda on New York võib korteris valgust jaguda küllaga. Valgust, millest näiteks paljud Tallinnas omas majas elavad nõmmekad puudust tunnevad, suurte mändide tõttu.Allikas: Freshome.com
Kaisa Kabin

Sisestatud: 15.03.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

Uued Holden Decor tapeetide kollektsioonid

Uued Holden Decor tapeetide kollektsioonid

Aastal 2020 andis üks eesrindlikest inglise tapeeditootjatest välja 4 uusimat kollektsiooni:
Utopia- fliistapeetide kollektsioon, mis mitte ainult ei vasta kõigile viimastele trendidele, vaid kimab ajas
kaugele ette ära. Teemaatiliselt on tapeedid  teostatud troopika ning muinasjutulise loomamaailma
stiilis. Me armastame Holden Décor’i nende oskuse eest olla eesrindlik tapeedimaailma trendilooja ning
nende kartmatuse eest toota erakordselt julgeid ning erksaid kollektsioone.

vaata kõiki