Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Stiilinäide New Yorkist

New York on teada tuntud moe ja disaini pealinn, heidame nüüd pilgu ühte eriti stiilsesse korterisse, mis asub Park Avenue’l. Korter, kus igast ruumist õhkub stiilsust, kuid samas hubasust.Korteris on ühendatud kaasaegsed mugavused, klassikalise täpsuse ja huvitavate detailidega, millest tasuks kindlasti šnitti võtta. Elutuba on suur ja avar, mõnusa vaatega Park avenuele. Korteri värvivalik on väga lihtne ja harmoneeruv. Valge, hall, must ja tagasihoidlik kollane sobivad omavahel ideaalselt. Hall tapeet, mis tavaliselt jääks tagaplaanile tonaalsuse poolest, on selles korteris vastupidiselt peamine pilgupüüdja oma mustriga ning loob korteris visuaalse harmoonia. Magamistoad on samuti suured, mida avardavad veelgi maast laeni aknad.

Köögis on kõik täpselt läbi mõeldud, ning kõik asub omal kohal, et igapäevane kiire elu saaks sujuvalt laabuda.
Tualettruum on meistriteos omaette, külluslik luksus ja jaapanlik seinakate.
See korter on ehe näide, kuidas ka nii täis ehitatud linnas kui seda on New York võib korteris valgust jaguda küllaga. Valgust, millest näiteks paljud Tallinnas omas majas elavad nõmmekad puudust tunnevad, suurte mändide tõttu.Allikas: Freshome.com
Kaisa Kabin

Sisestatud: 15.03.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

TAIMELAMP- VAJALIK ABIVAHEND MEIE KLIIMAS.

TAIMELAMP- VAJALIK ABIVAHEND MEIE KLIIMAS.

Ajal kui päevad on lühikesed ja päikesevalgust napib, on hea taimedele anda lisavalgust
taimevalgustiga. Valgusallikas neis valgustites kiirgab, erinevalt tavalisest valgustist,
fotosünteesiks sobivat valgust. Selle mõjul kasvavad taimed rikkalikumalt ning on
elujõulisemad. Taimevalgusti abil saab kasvatada ürte, salati- ja maitsetaimi ning lilli
aastaringselt. Samuti on valgusti väga hea idude kasvatamiseks, sest need tärkavad vaid
paari päevaga.

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

vaata kõiki