Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Stiilinäide New Yorkist

New York on teada tuntud moe ja disaini pealinn, heidame nüüd pilgu ühte eriti stiilsesse korterisse, mis asub Park Avenue’l. Korter, kus igast ruumist õhkub stiilsust, kuid samas hubasust.Korteris on ühendatud kaasaegsed mugavused, klassikalise täpsuse ja huvitavate detailidega, millest tasuks kindlasti šnitti võtta. Elutuba on suur ja avar, mõnusa vaatega Park avenuele. Korteri värvivalik on väga lihtne ja harmoneeruv. Valge, hall, must ja tagasihoidlik kollane sobivad omavahel ideaalselt. Hall tapeet, mis tavaliselt jääks tagaplaanile tonaalsuse poolest, on selles korteris vastupidiselt peamine pilgupüüdja oma mustriga ning loob korteris visuaalse harmoonia. Magamistoad on samuti suured, mida avardavad veelgi maast laeni aknad.

Köögis on kõik täpselt läbi mõeldud, ning kõik asub omal kohal, et igapäevane kiire elu saaks sujuvalt laabuda.
Tualettruum on meistriteos omaette, külluslik luksus ja jaapanlik seinakate.
See korter on ehe näide, kuidas ka nii täis ehitatud linnas kui seda on New York võib korteris valgust jaguda küllaga. Valgust, millest näiteks paljud Tallinnas omas majas elavad nõmmekad puudust tunnevad, suurte mändide tõttu.Allikas: Freshome.com
Kaisa Kabin

Sisestatud: 15.03.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki