Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Veetlev värviküllane korter, millest kiirgab energiat

See armas 87 ruutmeetrine korter asub Stockholmis Östermalmi piirkonnas. Korter asub ilusas ja hästi säilinud vanas, sajandi vahetusel valminud hoones.

Korteri sisutususes on kasutatud nii klassikalist kui ka mondrenset stiili, mis sobivad omavahel ideaalselt.

Kordiorist pääseb otse eksklusiivselt renoveeritud kööki, kust avaneb väljapääs väiksele rõdule. Köögi kõrval asub suurte akende, liuguste ja garderoobiga magamistuba. Söögituba jääb silma oma võluva kamina ja ruumikusega. Korteri keskmesse jääb elutuba, millest kiirgab värve ja energiat. Punast värvi kohtab selles veetlevas korteris kõikjal, punane tekitab värske atmosfääri ja annab meeldiva kontrasti valgetele seintele ja sinistele kardinatele.


Kas olete kunagi mõelnud, et selline värvide küllus võib tekitada täieliku harmooniani?!


Algallikas: Freshome.com

Sisestatud: 23.03.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki