Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Uued suunad sisekujunduses

All olevatelt fotodel on näha sisekujunduse uusi mustreid, mis on tekkinud majandulanguse ja rohelise liikumise tulemusena.

Esmalt pange tähele seda, et fotodel ei tähenda minimalism alati modernismi. Ruume kujundatakse pigem selle mõttega, et need oleksid otstarbekad, mitte ranged ja kasinad.


Enamikel interjööridel on näha tagasipöördumist traditsiooniliste stiilide juurde ning suuruses ja materialismis hinnatakse taas tagasihoidlikkust.Soojust lisavad lihtsad värvilised esemed nagu näiteks taastatud kamin. Veelgi soojust lisavad erinevas stiilis võltspuidust laudpõrandad ja aknad.
Valge värv teeb tõelist tagasitulekut, eriti lisab toale iseloomu, kui valget kombineeritakse erinevat tooni beežiga.

Koostanud: Mirjam Nikolai
Algallikas: www.home-designing.com

Sisestatud: 04.06.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki