Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Naiselike joontega korter Madridis

Sisekujundaja Maria de la Rosa on loonud Madridi imelise naiselike joontega kodu, mis on täis mustreid, heledaid värve ja väljendusrikast mööblit.
Elutuba kaunistab peeglilaud, mis peegeldab õrnalt ümbritsevaid värve ja tekstuure. Söögituba ja elutuba eraldab kahepoolne kapp, millest üks pool on raamaturiiul ja teisel pool peitud nõudekapp.Valgel taustal säravad lillakad, roosad, türkiissinised toonid ja hoolikalt valitud mustrid. Päevavalgus tuleb tuppa suurtest akendest ja klaasuksest, mis viib terrassile ning sealt aeda.

Ülemisel korrusel loovad magamistuba, riidekapp ja vannituba mõnusa lõõgastava koosluse, mida vaadates silm puhkab. Valged raamid riidekapi ustel koos mustade läikivate detailidega on vastandiks vannitoa lakitud valgetele kappidele, mille äärted on mustad. Madridi kodu on stiilne ja võluv ning seda võib pidada nii mõnegi unistuste koduks.
Algallikas: www.freshome.com
Koostanud: Mirjam Nikolai

Sisestatud: 09.03.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki