Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Omapärane taaskasutatav papist mööbel

Sisustusweb on ikka püüdnud hoida silma peal ka mujal maailmas pakutavatel lahendustel ja põnevatel sisustustoodetel, et ammutada üheskoos ideid ja miks mitte võtta ka šnitti.

Seekord jäi silma pappmööbel :)
Tuleb tunnistada, et mõte papist mööblist kõlab veidi veidralt. Kuid kui vaadata seda imelist sisekujundust,
kus kogu mööbel on tehtud papist, peab oma arvamust muutma.


Sellist omapärast mööblit pakub Euroopas KARTON, kes toodabki kõikvõimalikke papist tehtud mööbliesemeid,
mis on täielikult korduvkasutatavad. Selline mööbel on ka väga ruumisäästlik, sest iga eseme võib kokku voltida,
kui seda parajasti ei kasuta ning lihtsa vaevaga uuesti kasutamiskõlblikuks teha.


Kogu mööbel on piisavalt tugev, et selle peal magada, istuda või esemeid hoida. Kokkupanemisel on vaja vaid voltimisoskust, ei mingeid tööriistu ega liimi. Mööblit on lihtne ümberpaigutada ning uue mööbli ostmisel on väga
kerge vanast vabaneda. See idee on väga loodushoidlik, praktiline ning tuleb välja ka, et mõistliku hinnaga!

Ka meie põhjanaabrite, Soome disainerite Järvi ja Ruoho eksperimenteerimise tulemusena sündis taaskasutatavast papist sari KENNO. Viiest elemendist koosnev pappmööblisari, mis on tugev ja vasupidav, kuid samas kerge ja stiilne.


Kui leiate, et samas toonis mööbel on liiga üksluine, siis papist mööbliesemeid on väga lihtne ära värvida. Nii saate näiteks lastel lasta oma toa mööblit ise värvida ning kui midagi väga valesti läheb, siis ise jällegi üle teha.

KENNO tool sobib suurepäraselt just lastele. Papptool on vahvaks pinnaks, et lasta oma fantaasial ja loomingulisusel lennata ja värvida tool just selliseks nagu tuju.


Koostanud: Mirjam Nikolai
Fotod:
www.freshome.com
kartongroup.com.au
www.jarvi-ruoho.com


Sisestatud: 25.04.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki