Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Suviselt rõõmus ja värviline korter

Selle värvilise korteri leidsime Poolast. Kuigi seal on palju värve ja elamine tundub väga rõõmsameelne, siis on suudetud hoida tasakaalu külluse ja ülekülluse vahel. Värvilisi mööblitükke ja triibulist tapeeti ühes seinas tasakaalustavad teised täiesti lumivalged seinad.
Elutuba on täis valgust tänu maast laeni terrassiakendele ja koridoris peegeldab valgust suur peegel. Ainus ruum, kus värvidega on tagasi hoitud, on magamistuba. Sealne neutraalsetes toonides interjöör tekitab elegantse ja mõnusalt vaikse õhkkonna—just sellise, mis peab ühes magamistoas olema.

Taimi korteris just palju ei ole, kuid looduslähedase tunde tekitavad lisaks rohelistele seintele ka murulaadne vaip vannitoas ning esikupeegli ees kasvav mururiba. Tänu kollase, rohelise ja valge kombineerimisele näeb elamine välja värske ning puhas.

Sellises rõõmsameelses kodus elades ei saa lihtsalt meel nukker olla!

Koostanud: Mirjam Nikolai
Fotod: www.freshome.com

Sisestatud: 31.07.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki