Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Suviselt rõõmus ja värviline korter

Selle värvilise korteri leidsime Poolast. Kuigi seal on palju värve ja elamine tundub väga rõõmsameelne, siis on suudetud hoida tasakaalu külluse ja ülekülluse vahel. Värvilisi mööblitükke ja triibulist tapeeti ühes seinas tasakaalustavad teised täiesti lumivalged seinad.








Elutuba on täis valgust tänu maast laeni terrassiakendele ja koridoris peegeldab valgust suur peegel. Ainus ruum, kus värvidega on tagasi hoitud, on magamistuba. Sealne neutraalsetes toonides interjöör tekitab elegantse ja mõnusalt vaikse õhkkonna—just sellise, mis peab ühes magamistoas olema.





Taimi korteris just palju ei ole, kuid looduslähedase tunde tekitavad lisaks rohelistele seintele ka murulaadne vaip vannitoas ning esikupeegli ees kasvav mururiba. Tänu kollase, rohelise ja valge kombineerimisele näeb elamine välja värske ning puhas.

Sellises rõõmsameelses kodus elades ei saa lihtsalt meel nukker olla!

Koostanud: Mirjam Nikolai
Fotod: www.freshome.com

Sisestatud: 31.07.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

TAIMELAMP- VAJALIK ABIVAHEND MEIE KLIIMAS.

TAIMELAMP- VAJALIK ABIVAHEND MEIE KLIIMAS.

Ajal kui päevad on lühikesed ja päikesevalgust napib, on hea taimedele anda lisavalgust
taimevalgustiga. Valgusallikas neis valgustites kiirgab, erinevalt tavalisest valgustist,
fotosünteesiks sobivat valgust. Selle mõjul kasvavad taimed rikkalikumalt ning on
elujõulisemad. Taimevalgusti abil saab kasvatada ürte, salati- ja maitsetaimi ning lilli
aastaringselt. Samuti on valgusti väga hea idude kasvatamiseks, sest need tärkavad vaid
paari päevaga.

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

vaata kõiki