Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Moodne kuubikvoodi ateljeekorteris

Väikeste ja avarate korterite sisutamisel tuleb hoolikalt läbi mõelda, kuidas oma igapäevaste toimingute ja vajaduste jaoks luua eraldi privaatne ruum. Selleks saab kasutada väga erinevaid lahendusi: näiteks kasutades ettetõmmatavaid kardinaid, lükanduksi, seina sisse tõstetavaid voodeid ja kappe või sahtleid, mida saab veeretada või peita sobivasse kohta. Kõik selleks et väikesel pinnal võimalikult palju toiminguid teostada. Samas arvestades väiksema eluaseme kulusid on nii ka säästlikum.

Toome siinkohal ühe väga leidliku näite, kuidas on lahendatud väikeses, samas avaras ateljeekorteris magamisase.

Kui teil on avara ruumiga väike korter, siis kuubikvoodi võiks olla suurepärane lahendus luua privaatne ruum.
Selline mobiilne kuubikvoodi vajab vähe ruumi ning talle on paigaldatud rattad. Seega saate teda liigutada vastavalt vajadusele mis tahes suunas või asendis.


Suur ja avatud ruum ei kaota sellega avarust, kui ruumi on tekitatud privaatne ruum, pigem rikastab ruumi hea värvivalikuga.


Kuubikvoodit saab veeretada sobivasse kohta ja asendisse, soovi korral ka avatud akna alla avarust nautima.


Kuubikvoodi saab ehitada vastavalt enda soovidele, siinne voodi on ühelt küljelt täiesti avatud ja teiselt küljelt jäetud ava. Soovi korral saad kasutada ka lükanduksi või aknaid.Kuubikvoodisse saad sisse viia ka valgustuse ja miks ka mitte mõne väikese seinariiuli raamatu või muu olulise jaoks.Kuubikvoodi saad viia endale vajalike asjade lähedale, et oleks mugavam neid kätte saada.Kuubikvoodi saad sisustada seestpoolt endale meeldivate kaunistustega ja värvidega, mis ei sega sinu und.
Kuubikvoodi juurde saad asetada ka öökapi, sobiva valgustuse või pehme vaiba jalgade hellitamiseks.
Kui soovid tänavamürast kaugele, saad ärgata ka vaiksemas toa nurgas.
Sellise kuubikvoodi ehitamisel on oluline ka värv. Seestpoolt võiks olla kindlasti rahulikuma tooniga, et mitte segada und. Väljast poolt tuleks valida endale meeldiv ja toaga sobiv toon. Antud näite puhul on tuba heledates toonides ja selline erk roosa annab väga huvitava ja sobiva efekti. Kui tuba ise on väga erksates toonides, võiks valida rahulikuma tooni. Samuti võib kasutada muid viimistlusvahendeid peale värvide, näiteks tapeeti või klaasi või ka kardinaid. Kindlasti peaks see olema pelgupaik, kuhu tahaksite rõõmuga pikali heita.
Antud voodi on ehitatud moodulitest, kus igal kuubi küljel on kaks moodulit. Kindlasti peaks olema tugevast materjalist, mis kannataks pidevat veeretamist toas.

Sellise kuubikvoodi ehitamisel saab rakendada väga erinevaid ideid, kasvõi vanast tugevast riidekapist meisterdada.

Koostanud: Sisustusweb'i toimetus
Artikli koostamiseks kasutatud materjale:http://www.ducotedechezvous.com/

Sisestatud: 12.09.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki