Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Julgete mustritega eredavärviline kodu

Huvitavat mujalt maailmast.

Vaatame ühte New Yorgis asuvat julge värvivalikuga korterit, mille kujundas tuntud disainer Karim Rashid.
Korter koosneb kolmest avarast toast, milles on kasutatud esmapilgul väga erinevaid, kuid omavahel sobivaid mustreid, materjale ja värve.


Miski selles korteirs pole päris tavaline, iIsegi toolid ja lauad on omapärase kuju ja värviga.


Väga värviline sisustus ei mõju selles korteris ülepakutuna tänu heledale põrandale ja valdavalt valgetele seintele, millele annavad aktsenti mõningad mustrid.


Kogu elamine tundub avar ja valgusküllane. Sellele aitab kaasa läikiv köögi põrand, mis peegeldab akendest tulevat valgust. Elutoa osa muudab hubasemaks ja mõnusamaks heleroosa vaip.
Kuigi elamises on kasutatud kõikvõimalikke kontrastseid värve, jätab korter tervikuna stiilse mulje.

Kui soovite isegi sellist värviküllast lahendust oma kodus proovida, tuleks kindlasti olla ettevaatlik ja võtta appi ka sisekujndaja, kes ei laseks teil mustrite ja värvide küllusesse uppuda ning oskab anda ka soovitusi sisustuselementide valikul.

Koostanud: Mirjam Nikolai
Fotod: www.freshome.com

Lisainfo disainerist: www.karimrashid.com

Sisestatud: 12.09.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki