Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

20 värvikat korteri sisustusideed

Oma kodu soetamisel või uuendamisel on meil ikka unistusena silme ees, millises interjööris elame. Kujunduse juures mängivad tähtsat rolli ka värvid, sest soovime luua endale meeldivate toonidega ja isikupärast kodu. Enne oma kodu sisutamist peaksime võtma aega, et välja selgitada millised värvid inspireerivad meid, mida ka ise naudime, millises stiilis soovime interjööri luua ja sinna aksessuaare lisada.

Tutvustame teile peamiselt heledates toonides kortereid, kus interjööri ilmestavad just värvikad aksessuaarid, mis teevad ruumid elavaks, lõbusaks ja annavad inspiratsiooni. Samas on alati lihtsam interjööri muuta värvikate aksessuaaridega kui pidevalt ruume üle värvida.

Et korter oleks lõbusam ja omanäolisem saate vürtsi anda värvika mööbli, maalide, fotode, lilleseadete, värvikate patjade, aknakatete, diivanikatete jne .....näol.

Toome teieni 20 värvikat ja huvitavat kodu sisustusideed:


Oleme tavaliselt harjunud sisustama oma eluruume monotoonsete ja väheste värvidega.
Eelpool toodud värvikusest saab julgust katsetada ka erinevaid ja erkasid toone.
Selleks leiab huvitavaid lahendusi värviliste ja mustriliste tekstiilide kasutamisega padjade, diivanikatete, aknakatete ja põrandakatete näol.
Ilmet annab ka värviliste ja omanäoliste valgustite kasutamine.
Nägime, et must-valgele kujundusele annab iseloomu ka erksate lisavärvide kasutamine.
Tumedama seinavärvi puhul kasutada kindlasti heledamaid ja rahulikumaid aksessuaare.
Huvitavaid ja kasutuksjäänud vanu esemeid saab eksponeerida ka riputades neid kõrgematesse kohtadesse, näiteks laetaladele.
Ka küünalde, küünlajalgade, vaaside, linikute ja vaagnate puhul saab lisada värvikust ja uudsust.

Ärge kartke värve ja tooge oma lemmiktoonid julget kasutusse!


Koostanud: Sisustusweb'i toimetus
Artikli koostamiseks kasutatud materjale:
http://www.in7colors.com

Sisestatud: 24.09.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki