Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Interjööri uuendused koloriitsete disaintoolidega PlushDeco’st

Kevad on ideaalne aeg värskendada oma kodust interjööri ning tuua tuppa rohkem värve. Seinte värvimine või tapeedi vahetamine on ajamahukas ning nõuab tõsisemat planeerimist ja ettevõtmist. Lihtsam on ruumile sära ja värskust anda koloriitsete disaintoolidega.

Seinte või suurte sisustuselementide erksad värvid võivad mõjuda rõhuvalt. Seetõttu on arukas kasutada efektseid sisustuskangaid ja sisustuselemente või toole, millega saate kiirelt ja ilma suuremate kulutusteta anda interjöörile uuema ja värskema ilme. Värvikaid disaintoole on soovi ja vajaduse korral mugav ka ruumides ümber paigutada.

Kevadiste värvide tuppa toomiseks ja trendika aktsendi admiseks sobivad ideaalselt erksavärvilised disaintoolid. Need toolid püüavad pilku, toovad esile ruumi fookuse ning on kauniks keskmeks Teie eluruumis.

Kasutades säravaid disaintoole võite olla kindel, et kogu interjöör saab uue elamise ning kõikide külaliste pilgud peatuvad maailmakuulsatel ning erksavärvilistel toolidel.

Miks mitte kasutada näiteks fuksiaroosa kangaga kuulsa Egg (Muna) tooli reprot või kuningliku lilla kangaga sama legendaarse Mies van der Rohe Barcelona tooli reproduktsiooni.

PlushDeco: Arne Jacobseni Egg tooli reproduktsioon

PlushDeco: Arne Jacobseni Egg tooli reproduktsioon

PlushDeco: Mies van der Rohe Barcelona tooli reproduktsioon

PlushDeco: Mies van der Rohe Barcelona tooli reproduktsioon

Veidike julgemad võivad tükike “loodust” tuua tuppa lilleõie-kujulise disaintooliga, mis sobib perfektselt nii söögitooliks kui ka disainelemendiks elutoas. Lill-tooli läikiv sametine kangas peegeldab valguse käes erinevaid toone. Tooli 360 kraadi pöörlev kroomitud ümmargune jalg täiendab perfektselt tooli unikaalset disaini ja efektset kangast.

PlushDeco: lilleõie-kujuline disaintool

PlushDeco: lilleõie-kujuline disaintool

Värvikas disaintool on kui “kirss tordil” Teie kodu või kontori interjööris.

Tutvu PlushDeco e-poes pakutavate disaintoolidega lähemalt >>>

Sisestatud: 17.04.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki