Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Sebraruloo võimaldab valgust reguleerida eriti mugaval viisil

 Allikas: www.sunorek.ee

Allikas: www.sunorek.ee
Kätte on jõudmas aasta kõige päikesepaistelisem aeg. Tundmaks end kodustes ruumides ka kuumal ja päikeselisel suveperioodi mõnusalt ja mugavalt on just nüüd õige aeg valida akende ette sobivaimad aknakatted.

Kardinatel on ruumis täita väga oluline roll. Ilma kardinateta on ruumis kõle. Kardin võimaldab valguse ja värvidega mängida ning sobivat miljööd tekitada. Rulookardin on üks enamlevinumaid aknakatte tüüpe Eestis. Ühest küljest praktiline ja lihtne, samas õige disainiga ainulaadne ja kordumatu sisekujunduse element. Sunorek lisas käesoleval kevadel tootevalikusse innovaatilise ja atraktiivse toote sebraruloo, mida tuntakse ka „Öö ja Päeva“ (Day & Night) ruloo nime all.

 Allikas: www.sunorek.ee

Allikas: www.sunorek.ee

Sebrarulooon kahe paralleelse vertikaalselt liikuva kangapinnaga ruloo, mille kangas on triibutatud vaheldumisi läbipaistvate ja läbipaistmatute  horisontaalsete triipudega. Tänu läbipaistvate ja läbipaistmatute triipude vaheldumisele, on kahe kihilise kangaga võimalik lihtsalt teha päevast öö ehk muuta avatud asend kinniseks. See lihtne moodus annab hea võimaluse ilma rulood üles tõstmata hõlpsalt reguleerida valguse hulka ruumis, samas olete turvaliselt kaitstud uudishimulike pilkude eest. Lisaks saab sebrarulood sarnaselt tavapärasele ruloole liigutada üles nii, et kogu aknapind on täielikult avatud.
Sebraruloo sobib nii hubasesse koju kui ka praktilisse kontorisse. Sunoreki valikus on 2 erineva mehhanismiga sebraruloo mudelit: kassetiga ja ilma kassetita mudel.

Kassetiga mudelil on kassett valmistatud vastupidavast pulbervärvitud alumiiniumprofiilist, mis tagab ruloo pika kasutusea. Kasseti värvus on valge. Kassett loob korrektse mulje ning ühtlasi kaitseb kardina mehhanismi. Selles mudelis kasutatakse kergesti liikuvat 28mm kettmehhanismi, mis tagab ruloo sujuva liikuvuse.

Ilma kassetita mudel on 19mm mehhanismil. Mehhanism on saadaval valge ja tumepruunina. Valgele mehhanismile on võimalik kinnitada kinnituskonkse, mis võimaldavad sebrarulood kruvivabalt kinnitada avatavale aknale või uksele. Selline kruvivaba paigaldusviis on väga lihtne ning ei riku paigaldusalust, tänu sellele säilivad kõik akendele antud garantiiõigused.

Sebraruloo kanga valikus on luksusliku satiinisäraga ja naturaalse puiduimitatsiooniga kangaid, samuti pastelsete toonidega kangaid - kokku 19 erinevat värvitooni. Sebraruloo on uudne, atraktiivne kuid samas praktiline aknakatte lahendus, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat klienti.

 Allikas: www.sunorek.ee

Allikas: www.sunorek.ee

Sunoreki sebraruloo on Sinu jaoks sobiv toode juhul kui:
-Vajad sisekujundusse värskust ja dekoratiivsust.
-Soovid lihtsalt ja soodsalt reguleerida ruumi sisetemperatuuri.
-Soovid reguleerida tuppa tuleva valguse hulka ilma ruloosid ülesse tõstmata.
-Vajad privaatsust võõraste pilkude eest
Paigaldusruumi aknakatte jaoks on vähe – sebraluloo kassetita mudeli mehhanism on väike, võtab vähe ruumi ja võimaldab avataval aknal ja rõduuksel oluliselt rohkem avaneda kui tavalise ruloo või pakettakna ruloo kasutamisel.

TUTVU SUNOREKI RULOODEGA TÄPSEMALT SIIT!

Sisestatud: 03.06.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki