Huvitavad tooted

YUPPY - Roostevabast terasest disainmööbel

Tänapäevasesse moodsasse interjööri ülihästi sobiv roostevaba teras jätab kustumatu mulje teie kontorist või kodust. Erinevalt traditsioonilisest materjalist - puidust, on roostevaba materjal aegumatu ja igavene.


Yuppy Stainless OÜ valmistab roostevabast terasest laudu, diivaneid, voodeid ning aksessuaare. Roostevabast materjalist valmistatud toodete metallkonstruktsioonidele annab ettevõtte eluaegse garantii.


Toodete valmistamisel on kasutatud kvaliteetset roostevaba terast, metallosad on valmistatud 100% käsitööna.


Yuppy tootevalikuga saate tutvuda siin.

Juhul kui Te endale sobivat toodet ei leia või toote mõõtmed ei sobi, valmistame teile toote eritellimusel just teile sobivate mõõtmete ja disainilahendusega.

Sisestatud: 13.09.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki