Huvitavad tooted

YUPPY - Roostevabast terasest disainmööbel

Tänapäevasesse moodsasse interjööri ülihästi sobiv roostevaba teras jätab kustumatu mulje teie kontorist või kodust. Erinevalt traditsioonilisest materjalist - puidust, on roostevaba materjal aegumatu ja igavene.


Yuppy Stainless OÜ valmistab roostevabast terasest laudu, diivaneid, voodeid ning aksessuaare. Roostevabast materjalist valmistatud toodete metallkonstruktsioonidele annab ettevõtte eluaegse garantii.


Toodete valmistamisel on kasutatud kvaliteetset roostevaba terast, metallosad on valmistatud 100% käsitööna.


Yuppy tootevalikuga saate tutvuda siin.

Juhul kui Te endale sobivat toodet ei leia või toote mõõtmed ei sobi, valmistame teile toote eritellimusel just teile sobivate mõõtmete ja disainilahendusega.

Sisestatud: 13.09.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki