Huvitavad tooted

Uued toonid Radise mööblil

Radis mööbel on võitnud tee inimeste südameisse ja kodudesse oma funktsionaalsuse, kaasaegse disaini ja naturaalsete materjalidega.

Sügise saabudes on võtnud Radis kasutusele uued naturaalsed toonid - nüüdsest on nii lauad, istmepingid, diivanilauad ja nagid saadaval ka tamme- ning pähklikarva õlitatult.

Eriti hästi sobivad Radis uutes toonides tooded kodudesse, kus sisekujundus on heledates toonides.
Radise tooted valmistatakse Eestis just Sinu soovide järgi. Seega saad toodet tellides oma kodu tubade iseärasusi arvesse võtta.

Sisestatud: 15.08.2013

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki