Huvitavad tooted

Uued toonid Radise mööblil

Radis mööbel on võitnud tee inimeste südameisse ja kodudesse oma funktsionaalsuse, kaasaegse disaini ja naturaalsete materjalidega.

Sügise saabudes on võtnud Radis kasutusele uued naturaalsed toonid - nüüdsest on nii lauad, istmepingid, diivanilauad ja nagid saadaval ka tamme- ning pähklikarva õlitatult.

Eriti hästi sobivad Radis uutes toonides tooded kodudesse, kus sisekujundus on heledates toonides.
Radise tooted valmistatakse Eestis just Sinu soovide järgi. Seega saad toodet tellides oma kodu tubade iseärasusi arvesse võtta.

Sisestatud: 15.08.2013

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki