Artiklid ja uudised

PARIM MESSISTEND sisustusmessil Interjöör 2009

19.aprill selgusid messil Interjöör parim messistend ja parim Eesti tootja stend.
Sisustusweb.ee boksis said parima messistendi poolt hääletada kõik messikülastajad.

Parima stendi tiitli võitis SHISHI stend 605 poolthäälega ja parimaks Eesti tootja stendiks osutus CAMILLA KÖÖGID 131 häälega. Napilt jäi parima stendi tiitlist ilma firma AEG RUUDUS stend. Kokku oli hääletajaid 1348.

Sisustusweb.ee pani võitjatele välja auhinnad reklaami näol Sisustusweb.ee keskkonnas koguväärtuses 60 000 krooni eest.

Fotosid messist saab näha Sisustusweb.ee pildigaleriist.

Hääletajate vahel loositi välja kaunis lõuend firmalt Minuruloo.ee. Võitjaks osutus Linda Jürisson. Palju õnne Linda, me võtame Teiega kindlasti juba täna ühendust!


Kena kevadet soovides,

Teie Sisustusweb.ee

Sisestatud: 20.04.2009

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki