Artiklid ja uudised

UUS Omamoodi Kodu

04.mail avas Tallinnas uksed uus ja omamoodi mööblisalong.

"Omamoodi Kodu" on Eesti mööbli salong, kust leiab valiku Eesti tootjate mööblit, sisustusdetaile ning trenditooteid.


Salong keskendub just eestimaiste tootjate uudsele disainile ning tootelahendustele, inspiratsiooniks lapsed ning kübeke lapsemeelsust.

Kaubamärkidest esindavad seda ECOF, Junior Living, by Panther ja Status Marker.

Salongist leiab mööblit ja sisustuselemente, et luua just omamoodi kodu.

Salongis ringi uudistades leiab tõepoolest palju huvitavat ja omanäolist.

Sisustuswebile sümpatiseerisid kõige enam Ecof sarja kuuluv "Maailma mustrid" kollektsioon, kus on heledal männist täispuitmööblil kasutatud Eesti rahvusmustitest inspireeritud kaunistusi.Ecof sarja kuuluv First Choice kollektsioon sai meie tähelepanu osaliseks oma funktsionaalsuse poolest - laud ja tool on muudetava kõrgusega, et vastata igas vanuses lapse vajadustele.Silma jäi ka uus ja trendikas Junior Living sari oma funtsionaalsuse ja stiilsete ümarate vormide poolest. Kompektis on olmas kõik vajalik alates voodist, kapist, riiulitest ning ratastel mööbliesemed annavad suurepärase võimaluse tuba lihtsalt ümber kujundada.
Salongist leiab ka vahvaid aksessuaare, mis sobivad suurepäraselt nii kingituseks kui ruumi elavdamiseks.
By Panther on klaaskellade sari, kus on rõhutud puhastele toonidele ja omanäolistele visuaalsetele kombinatsioonidele - omamoodi võimalus muuta ruum elavamaks ja särtsakamaks.


Täiendavat fotomaterjali salongist leiab SIITOmamoodi Kodu salong asub Tallinnas, Pärnu mnt. 139/2
(teisel korrusel, sissepääs läbi Mustri kaupluse)

Avatud: E-R 10.00-19.00;
L 11.00-17.00; P 11.00-16.00


Sisestatud: 06.05.2010

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki