Artiklid ja uudised

Aianduskeskuses HANSAPLANT kutsub sel laupäeval!

Sel laupäeval (19. juunil) kell 11-14 tutvustame erinevaid võimalusi, kuidas oma aed looduskivide ja õuevalgustite abil omapäraseks muuta.
Teiste seas tutvustame maineka "Red Dot design" auhinna võitnud õuelampide sarja "TULI", mille ainuedasimüüjaks Eestis on Hansaplant.
Juunikuu lõpuni on aiavalgustikomplektide hinnad -25%. Samuti leiad meilt oma aeda soodsa hinnaga looduskive.


TULI, 12V välisvalgustuskontseptsioon on disainitud teie õhtutesse-öödesse õdusust looma. Mõnus soe valgus hoovamas kodusest põranda-, laua-, riputus- või seinavalgustist.

Kõikide TULI valgustite puhul saate valida mitmete valgusti ning valgustikatete värvide ja materjali vahel, et leida oma õueelu jaoks just õige valgus. Vaheldust saate luua lambivarjusid vahetades. Neid saab igale valgustitüübile eraldi juurde osta ning TULI lambivarju valik laieneb regulaarselt. TULI valgustid on kõik ilmastikukindlad ning kergesti teisaldatavad. Iga valgustiga on kaasas transformaator ning 5meetrine kaabel. TULI valgustites kasutatakse 12V energiasäästlikke lampe võimsusega 11W ja 15W (rotangkatte puhul).

Tuli riputuslambi abil saate tuua valguse väga lihtsalt oma varjualuse, grillinurga või ka mõne puu alla. TULI ketasvalgustid on spetsiaalselt disainitud hajusvalgustuseks terrassil olevatele (lille)pottidele veetleva atmosfääri loomiseks. Kolmjalal seisvaid „põrandalampe” saab mugavalt vajaduse korral ümber tõsta ning samas tänu nutikale ankrusüsteemile ka kindlalt pinnasesse kinnitada. Puhugu õues tuul või sadagu vihma – TULI valgusti püsib kindlalt püsti ning põleb ilma vähima probleemita. Vaata täpsemalt www.tuli.nl

Sisestatud: 02.06.2010

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki