Artiklid ja uudised

Radis on vahepeal uusi tooteid juurde nuputanud, nüüd pakume lisaks aiamööblile ka tuppa kõike vajalikku.

Radis on roheline ettevõtmine. Kuid seda vaid sisult, kõik meistrid on aastatepikkuste kogemustega. Me ei tooda massiliselt, vaid tellimuse peale, eesti puidust. Nii säästad loodust ja jääb rohkem elamiseks.

Et Su perel kodus mõnus oleks, pakume mitmesuguseid puidust sisustuselemente nii tuppa kui aeda - kiiktoolid, riiulid, nagid, CD-riiulid, lastevoodid, serveerimislauad, veiniriiulid, eritellimusel mööbel, lehtlad, pergolad, aiamööbel, terrassid, trepid, aiakiiged, mänguväljakud, liivakastid, lastemajad, võimlemisnurgad, saunad, talusildid, aknalauad, trepiastmed, trepi turvapiirded ja turvaväravad, erikujulised kriiditahvlid, fotod seinale ning muu.

Ka erisoovide korral võta julgelt ühendust - arutame ja teeme omapoolse hea pakkumise!

Lastevoodi võimlemisnurga, kriiditahvli ja lauaga

Uus ning põnev lastevoodi koos võimlemisnurgaga, kus lisaks voodile saab võimlemisredelist ronida, köie otsas või rõngastega rippuda ning kasutada suurt kriiditahvlit. Voodikomplekti kuulub ka reguleeritava kõrgusega laud. Postid on valmistatud õlitatud puidust, muud detailid värvitud MDFist. Ronimiskomplekti kuuluvad kaks riputuskonksu, kuhu saab omal valikul asetada kas köie, rippredeli või võimlemisrõngad. Kogu lahenduse kokkupanek kaasasolevate mööblipoltidega on lihtne. Ronimisredeli kõrgus on 2 m, voodisse mahub 80x200mm madrats, komplekti sügavus on 1,5 m. Paigaldada saab seda mõlemat pidi - ka peegelpildis. Voodikomplekt maksab 6200 kr. Soovi korral on võimalik tellida ka teistes värvitoonides.


Lastenari võimlemisnurgaga koos kriiditahvliga

Kahe voodiga lastenari koos võimlemisnurga ja kriiditahvliga, kus lisaks vooditele saab võimlemisredelist ronida, köie otsas või rõngastega rippuda ning kasutada suurt kriiditahvlit. Postid on valmistatud õlitatud puidust, muud detailid värvitud MDFist. Ronimiskomplekti kuuluvad kaks riputuskonksu, kuhu saab omal valikul asetada kas köie, rippredeli või võimlemisrõngad. Kogu lahenduse kokkupanek kaasasolevate mööblipoltidega on lihtne. Ronimisredeli kõrgus on 2 m, vooditesse mahuvad 80x200mm madratsid, komplekti sügavus on 1,5 m. Paigaldada saab seda mõlemat pidi - ka peegelpildis. Kahe nariga komplekt maksab 7500 kr. Soovi korral on võimalik tellida ka teistes värvitoonides.


Vineerist kuumaalused eesti rahvusmustriga ja Tallinna siluetiga. Alusele võid julgelt asetada kuuma poti või panni! Valmistataud vineerist, käsitsi õlitatud. Hind 99 kr. Küsi hulgipakkumist!

Sisestatud: 02.11.2010

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki