Artiklid ja uudised

Radis on vahepeal uusi tooteid juurde nuputanud, nüüd pakume lisaks aiamööblile ka tuppa kõike vajalikku.

Radis on roheline ettevõtmine. Kuid seda vaid sisult, kõik meistrid on aastatepikkuste kogemustega. Me ei tooda massiliselt, vaid tellimuse peale, eesti puidust. Nii säästad loodust ja jääb rohkem elamiseks.

Et Su perel kodus mõnus oleks, pakume mitmesuguseid puidust sisustuselemente nii tuppa kui aeda - kiiktoolid, riiulid, nagid, CD-riiulid, lastevoodid, serveerimislauad, veiniriiulid, eritellimusel mööbel, lehtlad, pergolad, aiamööbel, terrassid, trepid, aiakiiged, mänguväljakud, liivakastid, lastemajad, võimlemisnurgad, saunad, talusildid, aknalauad, trepiastmed, trepi turvapiirded ja turvaväravad, erikujulised kriiditahvlid, fotod seinale ning muu.

Ka erisoovide korral võta julgelt ühendust - arutame ja teeme omapoolse hea pakkumise!

Lastevoodi võimlemisnurga, kriiditahvli ja lauaga

Uus ning põnev lastevoodi koos võimlemisnurgaga, kus lisaks voodile saab võimlemisredelist ronida, köie otsas või rõngastega rippuda ning kasutada suurt kriiditahvlit. Voodikomplekti kuulub ka reguleeritava kõrgusega laud. Postid on valmistatud õlitatud puidust, muud detailid värvitud MDFist. Ronimiskomplekti kuuluvad kaks riputuskonksu, kuhu saab omal valikul asetada kas köie, rippredeli või võimlemisrõngad. Kogu lahenduse kokkupanek kaasasolevate mööblipoltidega on lihtne. Ronimisredeli kõrgus on 2 m, voodisse mahub 80x200mm madrats, komplekti sügavus on 1,5 m. Paigaldada saab seda mõlemat pidi - ka peegelpildis. Voodikomplekt maksab 6200 kr. Soovi korral on võimalik tellida ka teistes värvitoonides.


Lastenari võimlemisnurgaga koos kriiditahvliga

Kahe voodiga lastenari koos võimlemisnurga ja kriiditahvliga, kus lisaks vooditele saab võimlemisredelist ronida, köie otsas või rõngastega rippuda ning kasutada suurt kriiditahvlit. Postid on valmistatud õlitatud puidust, muud detailid värvitud MDFist. Ronimiskomplekti kuuluvad kaks riputuskonksu, kuhu saab omal valikul asetada kas köie, rippredeli või võimlemisrõngad. Kogu lahenduse kokkupanek kaasasolevate mööblipoltidega on lihtne. Ronimisredeli kõrgus on 2 m, vooditesse mahuvad 80x200mm madratsid, komplekti sügavus on 1,5 m. Paigaldada saab seda mõlemat pidi - ka peegelpildis. Kahe nariga komplekt maksab 7500 kr. Soovi korral on võimalik tellida ka teistes värvitoonides.


Vineerist kuumaalused eesti rahvusmustriga ja Tallinna siluetiga. Alusele võid julgelt asetada kuuma poti või panni! Valmistataud vineerist, käsitsi õlitatud. Hind 99 kr. Küsi hulgipakkumist!

Sisestatud: 02.11.2010

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki