Artiklid ja uudised

Radise uus laste söötmistool ja nukumaja kriiditahvliga

Eesti mööblitootja Radis on järjest rohkem suunanud pilgud lastemööbli poole, sellel kuul on uudistoodeteks söötmistool ja nukumaja.
Väikestele lastele pakutakse söögitooli, mida saab kasutada nii iseseisva kõrge toolina kui ka tooli ja lauana. Madalas asendis on tooli istumiskõrgus 23 cm, laua kõrgus 43 cm. Kõrgemas asendis on tooli istumiskõrgus 56 cm. Tugev ja lapsele ohutu konstruktsioon. Valmistatud vineerist, valikus naturaalne ja valge peits.

Uudisena valmis samuti nukumaja, kus on hea nukkudega mängida, vajadusel kõiki oma mänguasju hoida. Katuse mõlemat külge saab kasutada joonistamisalusena ning ratastel nukumaja pöörates avaneb tagaküljel suur kriiditahvel. Valmistatud MDF-ist, värvitud. Kõrgus 105 cm, laius 55 cm, sügavus 45 cm.


Täpsemalt vaata siit.

Sisestatud: 24.11.2010

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki