Artiklid ja uudised

Radise uus laste söötmistool ja nukumaja kriiditahvliga

Eesti mööblitootja Radis on järjest rohkem suunanud pilgud lastemööbli poole, sellel kuul on uudistoodeteks söötmistool ja nukumaja.
Väikestele lastele pakutakse söögitooli, mida saab kasutada nii iseseisva kõrge toolina kui ka tooli ja lauana. Madalas asendis on tooli istumiskõrgus 23 cm, laua kõrgus 43 cm. Kõrgemas asendis on tooli istumiskõrgus 56 cm. Tugev ja lapsele ohutu konstruktsioon. Valmistatud vineerist, valikus naturaalne ja valge peits.

Uudisena valmis samuti nukumaja, kus on hea nukkudega mängida, vajadusel kõiki oma mänguasju hoida. Katuse mõlemat külge saab kasutada joonistamisalusena ning ratastel nukumaja pöörates avaneb tagaküljel suur kriiditahvel. Valmistatud MDF-ist, värvitud. Kõrgus 105 cm, laius 55 cm, sügavus 45 cm.


Täpsemalt vaata siit.

Sisestatud: 24.11.2010

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki